reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wraca okres po odstawieniu piersi?

reklama
witam!! ja pomimo, że karmiłam piersią dostałam 6tyg po porodzie normalną miesiączkę, ciekawe jak będzie teraz... z wypowiedzi widać, że każda indywidualnie to przechodzi. pozdrawiam!!
 
witam.ja po pól roku,ale karmiłam do roku,a moja koleżanka po ponad roku:tak:i tez karmila
 
Cześć dziewczyny:-)
Ja mimo,że karmiłam małą do 3-roku to i tak okres dostałam zaraz po połogu czyli w 8-tyg po porodzie:-(...każda ma inaczej,nie ma na to recepty......

Pozdrawiam serdecznie:-):-):-)
 
Ja jestem dokladnie 6 miesiecy po porodzie i miesiac po odstawieniu piersi i @ ani widu ani slychu ale jak was czytam to widze ze nia mam czym sie przejmowac:-)
 
Cześć mam pytanie jestem po porodzie juz 3 miesiace urodzilam 10 grudnia 2008 nie karmie piersia i pierwszy okres mialam 1 lutego 2009 a kolejnego juz nie dostalam czy to jest naturalne??Nie wiem czy tak moze byc czy cos sie dzieje??czy któras z was miala taka sytuacje??prosze niech ktos mi odpowie:)
 
ja(po cesarce) karmie juz 7 miesiecy piersia,butla tez dokarmiam od poczatku a okresu ani widu ani slychu:-pi oby task dalej:-),a co do tego ze boli jakby mial okres przyjsc, to znajoma mi powiedziala ze to sie macica kurczy po porodzie,i dlatego moze bolec.bo macica rosnie podczas ciazy do 300 razy swojego normalnego rozmiaru.
 
Ja po porodzie miałam 6 tygodni połogu. Pierwszą miesiączkę dostałam 5 miesięcy i 8 dni po nim, a mojego synka karmiłam tylko i wyłącznie piersią :tak:.
 
reklama
Przy 1 i 2 córce pierwszy okres ok .roku od porodu-ale karmiłam długo-jedną 1,5 a drugą 2 lata -myślę że sprawa indywidualna.Każda kobieta jest inna.
 
Do góry