reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

kiedy wymienić łóżeczko?

dziuba127

mama Martysi i Maleństwa
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
dziewczyny ile miały Wasze dzieci kiedy wymieniliście im łózeczko na takie normalne, nie szczebelkowe?

reklama

anaconda27

styczniówka2006
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Ja wymieniłam swojej córeczce łóżeczko na większe gdy miała 2lata i 3 m-ce dlatego że już w starym było jej ciasno, a ona należy do dużych dzieci.

Agnes2606

Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)
Miasto
uk
Rozwiązania
0
nasza mała ma 2 latka i prawie 4 miesiące i śpi jeszcze w łóżeczku ze szczebelkami, ale już przymierzamy się powoli do wymiany na bardziej "dorosłe" łóżko

Fanti

Mamusia swoich synusiów <3
Członek załogi
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
Mój synuś ma 1 rok i prawie 10 miesięcy i właśnie jesteśmy na etapie zakupu dużego łóżka jednak z podwyższonymi bokami by w nocy się nie "skaturlał".. a zmieniamy dlatego, że mały już wyrasta na długość z łóżeczka.. Swego czasu myślałam, że synuś będzie do 3 roku życia spał w swoim łóżeczku.. jednak życie weryfikuje nasze "myślenie"..hehe.. :sorry2: Łóżeczko ma długość 120 cm a nasz mały ma już 97-98 cm i czasami jak nieco niżej położy główkę to już paluszkami stópek dotyka do szczebelek..

agutkaZG

<3 Zuzia <3 Kubuś <3
Miasto
Zielona Góra
Rozwiązania
0
Zuzia wskoczyła do "dorosłego" łóżka całkiem niedawno. :-) Chwilkę przed 2gimi urodzinkami. :tak: :-)

Goska82

M i K moje szczescia:-)
Miasto
Wroclaw
Rozwiązania
0
witam!my nasza core przelozylismy do normalnego lozka kiedy miala poltory roku bo z lozeczka/kojca zaczela wyskakiwac przez gorna porecz!Maly uciekinier:-)

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
xxx
Rozwiązania
0
Moja niunia ma takie lozeczko w ktorym demonzuje sie szczebelki i powstaje lozko...i zaczela w takim spac kiedy skonczyla roczek...dokupilismy tylko to zabezpieczenie,zeby nie wypadla...Ale raz jej sie zdazylo ze wyladowala na podlodze:-D

aph

Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06
Miasto
Zabrze, Poland
Rozwiązania
0
Nasz Robson zaczal spac w zwyklym lozku jak mial rok i 4 miesiace. Nie ma zadnych zabezpieczen i tylko raz spadl przez ten okres czasu, ale to dlatego, ze zaplatal sie w koldre. :-D
Jego lozeczko to taka 2-osobowa rozkladana sofa, ale niedlugo bedziemy ja wymieniac na cos mniejszego (wezszego), mam nadzieje, ze sie przystosuje. :-)

aga29

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
My wymienimy lozeczko malemu w przyszlym roku na wiosne. Kupilismy szczegolnie duze lozeczko szczebelkowe, ktore mozna "przetransformowac" w lozko mlodziezowe:tak: Na razie jest mu wygodnie w szczebelkowym:tak:

reklama

rozalka

Lutówkowo-sierpniowa mama
Rozwiązania
0
Kuba śpi w szczebelkowym.Ułatwia mi to usypianie,bo nie wędruje po pokoju.:tak:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry