reklama

kiedy wymienić łóżeczko?

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez dziuba127, 28 Wrzesień 2008.

1. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

dziewczyny ile miały Wasze dzieci kiedy wymieniliście im łózeczko na takie normalne, nie szczebelkowe?

2. anaconda27

anaconda27 styczniówka2006

Ja wymieniłam swojej córeczce łóżeczko na większe gdy miała 2lata i 3 m-ce dlatego że już w starym było jej ciasno, a ona należy do dużych dzieci.

3. reklama
  4. Agnes2606

Agnes2606 Mama czerwcowa'06 Zadomowiona(y)

nasza mała ma 2 latka i prawie 4 miesiące i śpi jeszcze w łóżeczku ze szczebelkami, ale już przymierzamy się powoli do wymiany na bardziej "dorosłe" łóżko

5. Fanti

Fanti Mamusia swojego synusia

Mój synuś ma 1 rok i prawie 10 miesięcy i właśnie jesteśmy na etapie zakupu dużego łóżka jednak z podwyższonymi bokami by w nocy się nie "skaturlał".. a zmieniamy dlatego, że mały już wyrasta na długość z łóżeczka.. Swego czasu myślałam, że synuś będzie do 3 roku życia spał w swoim łóżeczku.. jednak życie weryfikuje nasze "myślenie"..hehe.. :sorry2: Łóżeczko ma długość 120 cm a nasz mały ma już 97-98 cm i czasami jak nieco niżej położy główkę to już paluszkami stópek dotyka do szczebelek..

6. agutkaZG

agutkaZG <3 Zuzia <3 Kubuś <3

Zuzia wskoczyła do "dorosłego" łóżka całkiem niedawno. :-) Chwilkę przed 2gimi urodzinkami. :tak: :-)

7. Goska82

Goska82 M i K moje szczescia:-)

witam!my nasza core przelozylismy do normalnego lozka kiedy miala poltory roku bo z lozeczka/kojca zaczela wyskakiwac przez gorna porecz!Maly uciekinier:-)

8. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Moja niunia ma takie lozeczko w ktorym demonzuje sie szczebelki i powstaje lozko...i zaczela w takim spac kiedy skonczyla roczek...dokupilismy tylko to zabezpieczenie,zeby nie wypadla...Ale raz jej sie zdazylo ze wyladowala na podlodze:-D

9. aph

aph Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06

Nasz Robson zaczal spac w zwyklym lozku jak mial rok i 4 miesiace. Nie ma zadnych zabezpieczen i tylko raz spadl przez ten okres czasu, ale to dlatego, ze zaplatal sie w koldre. :-D
    Jego lozeczko to taka 2-osobowa rozkladana sofa, ale niedlugo bedziemy ja wymieniac na cos mniejszego (wezszego), mam nadzieje, ze sie przystosuje. :-)

10. reklama
  11. aga29

aga29 Fanka BB :)

My wymienimy lozeczko malemu w przyszlym roku na wiosne. Kupilismy szczegolnie duze lozeczko szczebelkowe, ktore mozna "przetransformowac" w lozko mlodziezowe:tak: Na razie jest mu wygodnie w szczebelkowym:tak:

12. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

Kuba śpi w szczebelkowym.Ułatwia mi to usypianie,bo nie wędruje po pokoju.:tak:

Poleć forum