reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy wymienić łóżeczko?

Mój synek nie miał jeszcze 2 lat ( no prawie rok i 10 miesięcy) jak kopiliśmy mu normalne łóżko. W łóżeczku było mu juz niewygodnie. O dziwo w ogóle nie spada z niego i mniej sie budzi w nocy.
 
reklama
Michaś dostał "dorosłe" łóżeczko na swoje drugie urodzinki :blink: Pomimo że minęły od nich już dwa miesiące, to nadal mówi, że to jest jego "nowe luzecko". Zdarzyło mu się spaść dwa razy, ale łóżeczko jest niziutkie, więc nawet nie zauważył i gdybym go sama do niego nie włożyła, to pewnie spałby na ziemi do rana :baffled:
 
młoda jak miala 1,5 zaczeła spać w turystycznym a do doroslego przeniosła się 2 tygodnie temu ufff. wielka ulga. Wczesniej byly proby jej przeniesienia ale nie chciala...
 
Witam!
Moja Majeczka "wskoczyła" do swojego łóżeczka jak miała 16 miesięcy. Zdecydowaliśmy się na ten krok tak szybko z tego względu, że w łóżeczku ze szczebelkami i w kojcu zaczęło robić się jej za ciasno, a co za tym idzie często budziła nam się w nocy. Łóżeczko ma zwykłe tzn. bez zabezpieczeń bocznych, ale niziutkie i z materacem dodatkowym obok łóżka. Raz zdarzyło się, że spadła ze swojego łóżeczka w nocy, no i oczywiście przeraźliwy płacz. Ale ogólnie jest zadowolona, a najbardziej teraz kiedy nad łóżeczkiem powiesiliśmy jej lampkę w kształcie kwiatuszka. Życzę powodzenia ...
 
Córcia ma teraz 2 latka i miesiąc i właśnie wybieramy jej tapczanik. Po tym, jak przyszła mi niedawno powiedzieć "popatrz mamusiu jak się husiam..." i zaprezentowała huśtanie przewieszona bez barierkę, łóżeczko musi odejść:)
 
Moja córka śpi na dorosłym tapczanie od sierpnia, czyli miała rok i 9 m-cy. Było to spowodowane przyjściem na świat brata i łóżeczko musiało "zniknąć" z jej pokoju ;-). Tapczanik na którym śpi kupilśmy jak sie urodziła kiedy urządzaliśmy jej pokój i to jest taki model, który rośnie razem z nią - są 3 poduszki-zagłówki, a łóżko się wysuwa na tyle ile jest w danym momencie potrzebne. Jeszcze śpi w wersji z oparciem od zewnętrznej strony.
 
Mój synek zaczął sam spać pod koniec 16 miesiąca. Wcześniej spał w szczebelkowym łóżeczku i ciągle się budził z nóżkami włożonymi pomiędzy szczebelkami. Teraz spi w "dorosłym" łóżku (100x200) i jest bardzo szczęśliwy :)
 
Moja Blanka ma 20 miesiecy i zastanwiam sie kiedy bedzie odpowiedni moment w jej zyciu by wyprowadzic ja do nowego lozka :confused:
Myslalam ze moze jak za kilka miesiecy pojdziemy do nowego domu to moze tam:confused::baffled::sorry2:Przyznam sie ze juz probowalam ja polozyc spac w jej lozeczku ale bez jednej sciany i spadla dwa razy i budzila sie z krzykiem piskiem i wrzaskiem i noc byla cala do tylu podchodzilam juz kilka razy ale nie udalo sie :no:
A jakbym miala ja polozyc spac w otwartej przestrzeni to chyba chodzila by spac o 24:confused::zawstydzona/y: jest nauczona byc w lozeczku z ktorego nie moze wyjsc nawet jak jej wyciagnelismy szczebelki to nie chcuiala spac:no: zasypiala na podlodze:szok::sorry2::confused:i co robic????????pomocy:szok:
 
reklama
Witam! Moj Kuba (2,5 roku) nadal spi w lozeczku ze szczebelkami i mysle, ze pospi jeszcze pol roku, do 3 urodzin. Nie wyobrazam sobie zasypiania (narazie) w normalnym lozku, boje sie, ze mi bedzie uciakal a w nocy bedzie urzadzal sobie spacerki po pokoju:rofl2: Rozgladam sie juz w sumie za jakims lozeczkiem, bedzie to przeciez zakup na lata. Mysle, ze nie ma sie tez co spieszyc i dziecko moze spokojnie do 3 roku zycia spac w lozku ze szczebelkami.
 
Do góry