reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy wymienić łóżeczko?

reklama
Ja wymieniłam swojej córeczce łóżeczko na większe gdy miała 2lata i 3 m-ce dlatego że już w starym było jej ciasno, a ona należy do dużych dzieci.
 
nasza mała ma 2 latka i prawie 4 miesiące i śpi jeszcze w łóżeczku ze szczebelkami, ale już przymierzamy się powoli do wymiany na bardziej "dorosłe" łóżko
 
Mój synuś ma 1 rok i prawie 10 miesięcy i właśnie jesteśmy na etapie zakupu dużego łóżka jednak z podwyższonymi bokami by w nocy się nie "skaturlał".. a zmieniamy dlatego, że mały już wyrasta na długość z łóżeczka.. Swego czasu myślałam, że synuś będzie do 3 roku życia spał w swoim łóżeczku.. jednak życie weryfikuje nasze "myślenie"..hehe.. :sorry2: Łóżeczko ma długość 120 cm a nasz mały ma już 97-98 cm i czasami jak nieco niżej położy główkę to już paluszkami stópek dotyka do szczebelek..
 
witam!my nasza core przelozylismy do normalnego lozka kiedy miala poltory roku bo z lozeczka/kojca zaczela wyskakiwac przez gorna porecz!Maly uciekinier:-)
 
Moja niunia ma takie lozeczko w ktorym demonzuje sie szczebelki i powstaje lozko...i zaczela w takim spac kiedy skonczyla roczek...dokupilismy tylko to zabezpieczenie,zeby nie wypadla...Ale raz jej sie zdazylo ze wyladowala na podlodze:-D
 
Nasz Robson zaczal spac w zwyklym lozku jak mial rok i 4 miesiace. Nie ma zadnych zabezpieczen i tylko raz spadl przez ten okres czasu, ale to dlatego, ze zaplatal sie w koldre. :-D
Jego lozeczko to taka 2-osobowa rozkladana sofa, ale niedlugo bedziemy ja wymieniac na cos mniejszego (wezszego), mam nadzieje, ze sie przystosuje. :-)
 
My wymienimy lozeczko malemu w przyszlym roku na wiosne. Kupilismy szczegolnie duze lozeczko szczebelkowe, ktore mozna "przetransformowac" w lozko mlodziezowe:tak: Na razie jest mu wygodnie w szczebelkowym:tak:
 
reklama
Do góry