reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy wystapi miesiaczka

K

Karolina301

Gość
Witam. Jestem nowa na forum. Mam do Was pytanie. Mijają juz prawie dwa miesiące od kiedy poronilam. Byl to juz 13 tc. Zadnego łyzeczkowania nie bylo poronilam samoistnie ale jak sie pozniej okazalo (po miesiącu) cos malenkiego jeszcze zostało (praktycznie caly miesiac krwawilam,plamilam z krotkimi przerwami) No i wykonano zabieg łyzeczkowania. Po zabiegu lekko plamilam w tym samym dniu a pozniej juz nic.Moje pytanie kiedy powinna.pojawic sie pierwsza miesiaczka liczyc od poronienia czy od zabiegu łyzeczkowania? Czy jest mozliwe ze w ciagu tego miesiaca od poronienia do zabiegu mogla wystapic owulacja ( beta spadala) i czy mozliwe bylo by ponowne zajscie w ciaze w tym czasie a raczej zagniezdzenie sie zarodka zaraz po lyzeczkowaniu?Bo przytulanko bylo pare dni przed zabiegiem. Moze glupie pytanie ale jestem ciekawa. Wiem ze lekarzami nie jestescie ale moze ktoras miala podobnie? Pozdrawiam
 
reklama
mogłaś zajść w ciąże, po takich zabiegach, obciążających jednak organizm kobiety, powino się zachować ostrożność przez nawet pół roku
ale spoko, są przecież witaminy, bierz kwas foliowy, dużo odpoczywaj, nawadniej się, będzie ok
szkoda, że poroniłaś, życzę tym razem zdrowej ciąży, na pewno się uda
 
Do góry