reklama

Kiedy zacząć kupować ubranka - przesądy!!!

margeritaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja nie wierzę w przesądy i zaczęłam kupować od 3 miesiąca, a ciuszki poszły w ruch od 4 kiedy dowiedziałam się że będzie dziewczynka :)

reklama
Rozwiązania
0
Kolezanka z pracy nie kupowala nic, miala sporo czasu do porodu. Jednak okazala sie, ze do szpitala trafila o wiele wczesniej niz sie spodziewala. Urodzila 2 miesiace przed planowanym terminem. Na zakupy zostal wyslany swiezo upieczony tatus ...
Efektow mozecie sie domyslic;-)

bada m.

Fanka BB :)
Miasto
dolny śląsk
Rozwiązania
1
Zgadzam się z przedmówczyniami ,co ma być to będzie.W pierwszej ciąży w sierpniu (tp miałam na listopad ) miałam już kupioną komodę,a w niej wyprane i wyprasowane ubranka ,rozłożone łóżeczko z pościelą,a wózek kupiliśmy miesiąc przed terminem :tak: w drugiej większość już miałam,a i do teraz trzymam rzeczy po dzieciach,bo planowaliśmy z m. 3 dziecko po latach:-D tak,że nie wierzymy w zabobony

Tasia001

Rozwiązania
0
Wszystko kupiłam przed porodem i cieszyłam się, że później nie muszę latać i szukać odpowiednich akcesoriów. Nawet zapas pieluch miałam, bo akurat promocja była:-)

evita1234

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Wszystkie dziewczyny z forum zarzekają się, że nie są przesądne, ale na ulicy widać w prawie każdym wòzku czerwoną kokardkę...

Tasia001

Rozwiązania
0
Evita Ja kokardki nie miałam, ani dziecku na rączce też nie wiązałam żadnych sznureczków. Ale masz rację często spotykany widok. Jeszcze medalik do tego jest przypięty, a moim zdaniem jedno drugie wyklucza, bo albo wierzymy w przesądy albo w Boga.

Matik2012

Miasto
Gran Canaria
Rozwiązania
0
Ja rownież jak byłam w ciaży mając 20lat nie kupowałam nic, a potem wylądowałam aż do porodu w szpitalu i niestety mój maź robił zakupy a ja ? Zero przyjemności :(
Ale byłam młoda i za bardzo mieli na mnie wpływ rodzice , teraz na pewno tak nie bedzie ;) ale niech minie chociaż magiczny 3 miesiąc ;)

Xenian

Rozwiązania
0
Jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży pobiegłam do sklepu i kupiłam malutką czapeczkę;) Wyciągałam ją kilka razy na dzień i nacieszyć się nie mogłam. Potem wstrzymywałam się z zakupami do ok. 4/5 miesiąca bo zwyczajnie nie miałam gdzie trzymać tych rzeczy. Potem zaczęliśmy się rozglądać za dziecięcymi sprzętami i kupiliśmy bardzo okazyjnie używane piękne łóżeczko,kołyskę do salonu, elektroniczną nianię itd. Pewnie czekałabym dłużej, ale skoro były niezniszczone i tanie to nie było sensu czekać. Kupiłam też kilka ręczników, ze dwa kocyki, bo była bardzo okazyjna cena. Teraz jestem w 20 tyg.i już wiem, że będzie synek, więc mogę sobie pozwolić na większe zakupy. Ubranek dużo nie kupię, bo w rodzinie będzie o kilka miesięcy starszy chłopczyk, to pewnie dużo po nim dostaniemy rzeczy. No i oczywiście znam moich bliskich, będą nas zasypywać ciuszkami, nie chcę ich mieć za dużo, bo dzidzia rośnie szybko. Czekałam z zakupami nie ze względu na zabobony ale po 1. te wszystkie sprzęty zajmują sporo miejsca a po 2. łatwiej się kupuje, jak już znamy płeć:):):)

Na pewno powolutku będę wyprawkę kompletować. Chciałabym w ok 7 miesiącu mieć już w miarę wszystko przygotowane, bo nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć, poród może być przedwczesny albo zwyczajnie nie będę się już czuć na siłach. Jedynie z wózkiem poczekamy do ok. 8-go miesiąca, żeby gwarancja była dłużej:) W najbliższym czasie zamierzamy się przeprowadzić do większego domu więc i miejsce dla tych wszystkich sprzętów się znajdzie;)

Luxuorius

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Wągrowiec
Rozwiązania
1
Ja gdy tylko dowiedziałam się o ciąży to kupowałam ubranka. Mimo iż ciążę straciłam, to mam worek uniwersalnych ubrań dla bobo. Również kilka koleżanek i kuzynek się zdeklarowalo, że dużo od nich dostanę :) wybiorę sobie co mi się będzie podobać i po sprawie.

reklama

aneta_ck

Rozwiązania
1
A ja robiłam zakupy między 7-8 miesiącem. Ja oczywiście z tych przesadnych niestety jestem. Bardzo tego potem zalowalam bo wszystko na raz musiałam kupić. Za drugim razem bym się wcześniej przygotowała :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry