reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zobaczyłyście pozytywny test? Ile po owulacji?

reklama
Hej Dziewczyny!
Kiedy zobaczyłyście na teście dwie kreseczki?
Cykle mam 30-31 dni, owulację miałam 16 lub 17 dc (jak byłam u ginekologa w 18dc to powiedział, ze była bardzo niedawno tj. „wczoraj lub przedwczoraj”).
Dzisiaj 26dc i na najczulszym teście, z porannego moczu - biel wizira.
A czytałam, ze 10 dni po owulacji już powinno być widać, jeśli się udało.
Czy jeszcze mogę mieć nadzieję i dwie kreski się pojawia?
Jak to było u Was?
Mi test pokazał 9 dpo
 
Mi wyszedł pozytywny test 13 dpo (pink strumieniowy), 2 dni wcześnie jeszcze biało (facelle). Choć ja nie miałam monitoringu ani nie robiłam testów owu, stwierdzam że wtedy była tylko z własnych obserwacji i odczuć
 
Mi dopiero dwa dni po terminie miesiączki (to był około 15-16dpo). Był to naprawdę cień kreski, a beta wtedy wynosiła już 350
 
1 ciąża - 3dni po terminie miesiączki i do tego blada bardzo.
Druga i trzecia ciąża ok 9dni po owulacji, ledwo widoczne cienie ;)
 
Cześć, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda, może też wybrałam zły wątek ale mimo to zapytam. Powiedzcie, jak owulację miałam w 16 lub 17 dc (monitorowana) to kiedy najwcześniej powinnam zrobić test? Dodam, że moje cykle są zazwyczaj 28 dniowe z tym, ze ostatni trwał 25. Owulację mam zawsze monitorowaną i przeważnie w 9,10 lub 11 dc. Więc ta teraz dość późno wystąpiła jak na mnie. 16dc mnóstwo płodnego śluzu jak białko jajka. Dziś mam 25dc czyli ok. 10 dni po owulacji, zrobiłam test z porannego moczu i biel wizra :(
 
Cześć, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda, może też wybrałam zły wątek ale mimo to zapytam. Powiedzcie, jak owulację miałam w 16 lub 17 dc (monitorowana) to kiedy najwcześniej powinnam zrobić test? Dodam, że moje cykle są zazwyczaj 28 dniowe z tym, ze ostatni trwał 25. Owulację mam zawsze monitorowaną i przeważnie w 9,10 lub 11 dc. Więc ta teraz dość późno wystąpiła jak na mnie. 16dc mnóstwo płodnego śluzu jak białko jajka. Dziś mam 25dc czyli ok. 10 dni po owulacji, zrobiłam test z porannego moczu i biel wizra :(

Ja bym poczekala 14 dni, czyli do 31 dc.
 
reklama
Do góry