reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zobaczyłyście pozytywny test? Ile po owulacji?

Paniiga

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Wrzesień 2020
Postów
45
Hej Dziewczyny!
Kiedy zobaczyłyście na teście dwie kreseczki?
Cykle mam 30-31 dni, owulację miałam 16 lub 17 dc (jak byłam u ginekologa w 18dc to powiedział, ze była bardzo niedawno tj. „wczoraj lub przedwczoraj”).
Dzisiaj 26dc i na najczulszym teście, z porannego moczu - biel wizira.
A czytałam, ze 10 dni po owulacji już powinno być widać, jeśli się udało.
Czy jeszcze mogę mieć nadzieję i dwie kreski się pojawia?
Jak to było u Was?
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Kiedy zobaczyłyście na teście dwie kreseczki?
Cykle mam 30-31 dni, owulację miałam 16 lub 17 dc (jak byłam u ginekologa w 18dc to powiedział, ze była bardzo niedawno tj. „wczoraj lub przedwczoraj”).
Dzisiaj 26dc i na najczulszym teście, z porannego moczu - biel wizira.
A czytałam, ze 10 dni po owulacji już powinno być widać, jeśli się udało.
Czy jeszcze mogę mieć nadzieję i dwie kreski się pojawia?
Jak to było u Was?
Implantacja ma miejsce 6-12 dpo. Plus ok 48 h na wytworzenie bety na poziomie możliwym do wykrycia przez test. Więc teoretycznie masz jeszcze czas. Jednak
Najnowsze badania wskazują, że późna implantacja nie wróży dobrze.

Osobiście jestem zwolennikiem testowania dopiero jak @ nie przyjedzie.
 
W obecnej ciazy pozytywny pokazał się 6 dni przed miesiączka było to właśnie 10dpo, ale to nie reguła która trzeba się kierować. 10 dpo może byc, ale nie musi. Zależy kiedy doszło do implantacji. Powtórz test za dwa dni.

Nadzieje można mieć, dopóki nie ma okresu :)
 
Hej Dziewczyny!
Kiedy zobaczyłyście na teście dwie kreseczki?
Cykle mam 30-31 dni, owulację miałam 16 lub 17 dc (jak byłam u ginekologa w 18dc to powiedział, ze była bardzo niedawno tj. „wczoraj lub przedwczoraj”).
Dzisiaj 26dc i na najczulszym teście, z porannego moczu - biel wizira.
A czytałam, ze 10 dni po owulacji już powinno być widać, jeśli się udało.
Czy jeszcze mogę mieć nadzieję i dwie kreski się pojawia?
Jak to było u Was?
Moje cykle 27 dni, ostatni test wyszedł pozytywny z bladziutką kreską 10dpo, 11 dpo robiłam kolejny o czułości 10 z porannego, a beta tego dnia wyniosła 22.68. Jednak różnie to u kobiet bywa, więc dopóki nie pojawi się @ to zawsze jest możliwość.
 
Hej Dziewczyny!
Kiedy zobaczyłyście na teście dwie kreseczki?
Cykle mam 30-31 dni, owulację miałam 16 lub 17 dc (jak byłam u ginekologa w 18dc to powiedział, ze była bardzo niedawno tj. „wczoraj lub przedwczoraj”).
Dzisiaj 26dc i na najczulszym teście, z porannego moczu - biel wizira.
A czytałam, ze 10 dni po owulacji już powinno być widać, jeśli się udało.
Czy jeszcze mogę mieć nadzieję i dwie kreski się pojawia?
Jak to było u Was?
Drugiego dnia po spodziewanej miesiączce zrobiłam test i wyszedł już pozytywny 😄. Cykle miewam zwykle 28-30 dniowe. To, że źródła podają, że już 10 dpo mogą testy wychwycić ciążę, nie znaczy, że tak będzie u Ciebie. Kwestia długości cykli i tego, kiedy wystąpiła owulacja. Najlepiej jest poczekać do spodziewanej @ i wtedy zrobić test 👍🏻.
 
U mnie w dwóch straconych ciążach kreski pokazywały się w dniu miesiączki slabe dopiero.
W obecnej test pokazał bledeza kreske 9dpo.
A robiłam test tylko dlatego ze na drugi dzień mieliśmy wesele znajomych. Wiec zaskoczenie bylo duze 😅
 
reklama
Do góry