reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zostawiłyście pierwszy raz swoje dziecko??

Pierwszy raz jak miał 10 dni, od tego czasu regularnie co drugi weekend chodzimy z mężem na obiad i do kina albo do znajomych. Jak miał 8 tygodni został na tydzień z moimi rodzicami, my wyjechaliśmy na urlop, jak miał 4 miesiące został na sylwestra z opiekunką. Nie ma żadnych problemów, mały jest bardzo pogodny i garnie się do wszystkich.
 
reklama
mial kilka dni a ja musialam pozałatwiać sprawy w urzędzie, więc jak spał spokojnie miałam 2godziny na zrobienie tego co potrzeba a moja mama pilnowała Radka ;)
 
w 7 dobie po porodzie jak pojechałam na zdjęcie szwów.Zajęło mi to z 5 godzin, bo jeszcze wpadłam na małe zakupy:-p ale mały miał w domu odciągnięte mleko więc spoko.Jak miał 2mce pojechaliśmy na wspólny weekend z mężem.
 
zostawiam młodego regularnie odkąd skończył miesiąc. Urząd, serwis samochodowy, zakupy, grzybobranie itd. Zostaje z babcią, która ma fioła na jego punkcie. Karmimy MM, więc sprawa jest dużo łatwiejsza :) A tak na co dzień to młody zostaje ze swoim tatą gdy ja chcę wpaść na zakupy czy muszę pojechać coś załatwić. Żadna krzywda mu się nie działa i nie dzieje :)
 
Moj ma 16 miesiecy i na noc jeszcze z nikim nie zostawal, kilka razy w dzien zostal z moja siostra, kolezanka czy teciowa ale na max 2 godz, czasami zostawiam go na dluzej ale z Ł wtedy tak do 4 godz. Nie wyobrazam sobie zostawienia go z kim na noc:eek:
 
a ja zostawilam pare razy mala na noc u babci. Pierwszy raz to miala ok 10 miesiecy,nie pamietam dokladnie. Nie bylo zadnych problemow,zeby Nadia zostala,a wrecz przeciwnie bardzo lubi spac u babci:)
 
pierwszy raz zostawilam z babcia jak miala 6 dni. Zrobilismy sobie wypad do kina. A na noc jak miala nieco ponad 2 miesiace :)
 
Na cala noc jeszcze go nie zostawialam na kilka gidzin jak mial 2 miesiace kiedy sie przeprowadzalismy i robilismy remont
 
reklama
Do góry