reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Kiedy zrobić betaHCG

oliweczkaa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
hej dziewczyny już zgłupiałam :)
W poprzedniej ciazy miałam jakoś więcej cierpliwości i czekałam do dnia @ i robiłam test ale teraz tak jakby „akcja” była nie zaplanowana haha i chce wiedziec jak najszybciej :)
Wstawiam screen z kalendarzyka
Przytulanki były w niedziele
Kiedy mogę najszybciej zrobić wynik krwi?
Bo do dnia @ czyli 12 dni to nie wytrzymam :)
Niby się nie staramy i spróbowaliśmy tylko
RAZ ale jak coś z tego wyjdzie to padnę....

Załączniki

reklama

mamaelaela

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
To jeśli przytulanki były w niedzielę to szansa nie jest już taka największa. Ja bym zrobiła betę dopiero za równy tydzień

oliweczkaa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Za tydzień od dziś? Czyli 13 września? Omg oszaleje :))) tak... to na 100% była niedziela i poniedzialek! Dwa dni z rzędu

mamaelaela

Rozwiązania
5
Oj to jeśli jeszcze poniedziałek to szanse rosną, myślę że tak 50/50. Tak dopiero za tydzień od dziś. Wszystko zależy kiedy ewentualnie zarodek by się zagnieździł bo już 2 dni po zagnieżdżeniu beta wyjdzie. Wcześniej niż 13 raczej nie ma sensu sprawdzać

oliweczkaa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Bardzo Ci dziekuje :) to i tak chwila „do przodu”. Bardzo jestem ciekawa bo obiecaliśmy sobie „spróbujemy raz, jeśli będzie to znak ze ma byv

mamaelaela

Rozwiązania
5
To daj znać o wyniku. Sama ostatnio robiłam betę 9 dni po owu była negatywna no i ciąży nie było :)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry