reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zrobić test ciążowy?

Byłam u ginekologa jak pisałam wcześniej zleciła mi bete która mam zrobić dopiero 10 sierpnia kolejna wizytę mam zaplanowana na 21 sierpnia a na krwawienie powiedziała że to miesiaczka na moje oko to chyba nie miesiaczka bo była inna niż zwykle i taka krótka ostatnia miałam 7 dni zwykle od 5-7 dni
Ale były też skrzepy? Czy takie czyste krwawienie? Ja bym jednak poszła od razu na bete a nie 10.08 bo jeśli to ciąża biochemiczna to beta już by spadała. Przy tak wczesnej ciąży i tak ciężko cokolwiek stwierdzić. Jeśli masz test to ja osobiście pewnie bym zrobiła rano.
 
reklama
Ale były też skrzepy? Czy takie czyste krwawienie? Ja bym jednak poszła od razu na bete a nie 10.08 bo jeśli to ciąża biochemiczna to beta już by spadała. Przy tak wczesnej ciąży i tak ciężko cokolwiek stwierdzić. Jeśli masz test to ja osobiście pewnie bym zrobiła rano.
Czysta krew
 
Cześć dziewczyny, proszę o poradę. Powiedzcie, jak owulację miałam w 16 lub 17 dc (monitorowana) to kiedy najwcześniej powinnam zrobić test? Dodam, że moje cykle są zazwyczaj 28 dniowe, zdarzają się 25 i 31 ale b. rzadko. Owulację mam zawsze monitorowaną i przeważnie w 9,10 lub 11 dc. Więc ta teraz dość późno wystąpiła jak na mnie. 16dc mnóstwo płodnego śluzu jak białko jajka. Oczywiście działaliśmy od dnia skończonego @ do dziś co 2 dni. Dziś mam 25dc czyli ok. 10 dni po owulacji, zrobiłam test z porannego moczu i biel wizra.. Czy za wcześnie na test?
 
Cześć dziewczyny, proszę o poradę. Powiedzcie, jak owulację miałam w 16 lub 17 dc (monitorowana) to kiedy najwcześniej powinnam zrobić test? Dodam, że moje cykle są zazwyczaj 28 dniowe, zdarzają się 25 i 31 ale b. rzadko. Owulację mam zawsze monitorowaną i przeważnie w 9,10 lub 11 dc. Więc ta teraz dość późno wystąpiła jak na mnie. 16dc mnóstwo płodnego śluzu jak białko jajka. Oczywiście działaliśmy od dnia skończonego @ do dziś co 2 dni. Dziś mam 25dc czyli ok. 10 dni po owulacji, zrobiłam test z porannego moczu i biel wizra.. Czy za wcześnie na test?
12-14 dpo najbezpieczniej. 10 dpo może być za wcześnie.
 
reklama
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Czekam w takim razie do weekendu :)
Powodzenia! Ja miałam plamienia implantacyjne 15-19.10 a 20.10 (9 dpo) jeszcze test negatywny. 19.10 miałam zagnieżdżenie, z tego co mówi położna (śluz z nitką krwi). Test wyszedł mi 3 doby po zagnieżdżeniu czyli dopiero 12 dpo :)
 
Do góry