reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zrobić test ciążowy?

reklama
ja bym chciala miec dziecko i on rowniej ale troszke pozniej... nadal nie mam @, a brzuch juz 3 dzien boli bardzo tak jakbym za chwile miala dostac@
 
Dziewczyny nie wiem gdzie to napisać więc zakładam nowy temat.

Ciekawi mnie to bardzo, a mianowicie to kiedy robiłyście sobie testy ciążowe, kiedy wykazywały ciążę, kiedy nie, a okazywało się, że jednak była?

Moja ku,pela ostatnio tak miała, robiła test 2 dni po spodziewanej @ i wyszedł negatywny. Dalej źle się czuła, @ nie było i robiła po kolejnych 5 dniach i wtedy wyszło. Czy to częste, też tak miałyście?

Mi test wyszedł od razu w dniu kiedy powinna być@.
 
U mnie to było tak: 2tyg po @ zrobiłam test i był negatywny a już byłam w ciąży...i zrobiłam go 2tyg pozniej czyli w dniu spodziewanej @ i wyszła kreseczka bardzo jasna... wiec zrobilam i na drugi dzien i to samo... pozniej juz nie robilam tylko poszłam do gin.. zrobilam badania krwi i wyszlo ze ciąza:D
 
Ja robiłam dwa różne testy. Pierwszy po dniu spodziewanej miesiączki, drugi w następnym dniu. Oba wyszły negatywnie. Następnego dnia poszłam do gina, dostałam skierowanie na betę i okazało się, że to 4 tydzień :-)

Wynik testu zależy od stężenia hormonu. Każda z nas ma go w innej ilości, dlatego jednej wynik wyjdzie prawidłowy już w dniu spodziewanej miesiączki, a innym sporo później.
 
Hej
Ja w obu ciążach robiłam 2 dni po spodziewanej miesiączce i były negatywne.
Po kolejnych 2-3 dniach też negatywne i dopiero po kolejnych 4-5 dniach wyszła blada kreseczka ;)
 
Witam
smile.gif
spodziewany termin @ to 14go lipca.Wczoraj wykonałam test ciążowy Bobo-test i wyszedł negatywnie.Nie mam żadnych objawów ciąży,no może poza ochotą na słodycze.W poprzedniej ciąży poza brakiem @ bolały mnie strasznie piersi.Jak sądzicie czy może za wcześnie wykonałam test,powtórzyć za kilka dni?
 
reklama
Do góry