reklama

Kiedy zrobić test ciążowy?

K

kamii150

Gość
pati.b - nie zgadzam się bo po tabletkach łatwiej zajść w ciążę .. znam nawet na bb parę kobiet które zaciążyły dzięki tabletką , a z kolei nie spłakałam się z poronieniem . A co do zdania lekarzy jedni mówią że odczekać drudzy , że nie :zawstydzona/y: nie nadążysz:-p.

reklama

katrina115

Potrójna Mama
Miasto
IRL
Rozwiązania
0
martynka - bardzo często po odstawieniu tabletek cykle się same potrafią rozregulować, bo hormony inaczej pracują, czasami uda się zajść w ciążę juz w drugim cyklu (tak miałam poprzednim razem), a czasami trwa to i dłużej zanim organizm się dostroi, po prostu obserwuj swój organizm i sprawdzaj jakie teraz będziesz miała cykle, a może w tzw, międzyczasie ..... już nie zdążysz tego zaobserwować - trzymam za to kciuki!!

A test rób nie wcześniej niż w dniu spodziewanej @, bo jeśli zrobisz wcześniej to wynik może być negatywny, mimo, ze np. będziesz już w ciąży

Ostatnia edycja:

Milika

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja myślę, że zależy to od organizmu kobiety. Czasami łatwo i szybko można zajść w ciążę, a czasami trzeba trochę poczekać. Najgorzej jest jak się bardzo chce, a nie wychodzi...Wtedy podobno najlepiej wyluzować, chociaż to bardzo trudne. Co do testów, to najlepiej zrobić w dniu spodziewanej @ i po dwóch dniach powtórzyć.

brzuszek32

Zaciekawiona BB
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Hej Dziewczyny
Pierwszy test robiłam kilka dni przed spodziewaną @ - nawet ok 5 dni przed (mam dłuższe cykle) i wyszła ledwo widoczna blada kreseczka - naprawdę musiałam dobrze się przyjrzeć, żeby ją zobaczyć, ale ja ją widziałam, ;) test powtarzałam przez kilka dni, aż wyszła ładna gruba ciemna krecha. Co prawda nie polecam testu quixx - on wychodził najgorzej. Teraz jestem w 15 tc.
Pozdrawiam

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs