reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Kiedy zrobić test ciążowy?

K

kamii150

Gość
pati.b - nie zgadzam się bo po tabletkach łatwiej zajść w ciążę .. znam nawet na bb parę kobiet które zaciążyły dzięki tabletką , a z kolei nie spłakałam się z poronieniem . A co do zdania lekarzy jedni mówią że odczekać drudzy , że nie :zawstydzona/y: nie nadążysz:-p.

reklama

katrina115

Potrójna Mama
Miasto
IRL
Rozwiązania
0
martynka - bardzo często po odstawieniu tabletek cykle się same potrafią rozregulować, bo hormony inaczej pracują, czasami uda się zajść w ciążę juz w drugim cyklu (tak miałam poprzednim razem), a czasami trwa to i dłużej zanim organizm się dostroi, po prostu obserwuj swój organizm i sprawdzaj jakie teraz będziesz miała cykle, a może w tzw, międzyczasie ..... już nie zdążysz tego zaobserwować - trzymam za to kciuki!!

A test rób nie wcześniej niż w dniu spodziewanej @, bo jeśli zrobisz wcześniej to wynik może być negatywny, mimo, ze np. będziesz już w ciąży

Ostatnia edycja:

Milika

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja myślę, że zależy to od organizmu kobiety. Czasami łatwo i szybko można zajść w ciążę, a czasami trzeba trochę poczekać. Najgorzej jest jak się bardzo chce, a nie wychodzi...Wtedy podobno najlepiej wyluzować, chociaż to bardzo trudne. Co do testów, to najlepiej zrobić w dniu spodziewanej @ i po dwóch dniach powtórzyć.

brzuszek32

Zaciekawiona BB
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Hej Dziewczyny
Pierwszy test robiłam kilka dni przed spodziewaną @ - nawet ok 5 dni przed (mam dłuższe cykle) i wyszła ledwo widoczna blada kreseczka - naprawdę musiałam dobrze się przyjrzeć, żeby ją zobaczyć, ale ja ją widziałam, ;) test powtarzałam przez kilka dni, aż wyszła ładna gruba ciemna krecha. Co prawda nie polecam testu quixx - on wychodził najgorzej. Teraz jestem w 15 tc.
Pozdrawiam

Rozwiązania
0
To i ja zapytam :) staramy się o dziecko wczoraj powinnam dostać okres który mam regularnie, test oczywiście został wykonany fakt popołudniu ale wyszedł negatywny parę dni przed planowanym @ miałam silne bóle podbrzusza oraz pleców co znikło po 3 dniach :/ w sumie to czułam się jak na okres teraz zero znaków jego nadejścia... czy jest szansa że wynik mógł wyjść inny ? Mieszkam w UK od stycznia więc może zmiany cyklu mogły wyjść po paru miesiącach z uwagi na tutejsza atmosfere

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
To i ja zapytam :) staramy się o dziecko wczoraj powinnam dostać okres który mam regularnie, test oczywiście został wykonany fakt popołudniu ale wyszedł negatywny parę dni przed planowanym @ miałam silne bóle podbrzusza oraz pleców co znikło po 3 dniach :/ w sumie to czułam się jak na okres teraz zero znaków jego nadejścia... czy jest szansa że wynik mógł wyjść inny ? Mieszkam w UK od stycznia więc może zmiany cyklu mogły wyjść po paru miesiącach z uwagi na tutejsza atmosfere
Zrób test z 1 porannego moczu ,wyedy jest największe stężenie hormonu

reklama
Do góry