reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zrobić test ciążowy?

reklama
10 jest bardziej czuły i moze lepiej wyłapać ciążę przed okresem. 25 też moze oczywiście wyłapać bo to zależy od tego kiedy była owu i kiedy doszło w sumie do zapłodnienia. To chodzi po prostu o ich czułośc na wyłapanie hormonu.
 
Witam , robiłam test wczoraj to jest 11 dni po stosunku 3 dni do @(staramy się z mężem już rok ) test wyszedł mi negatywny , mam mdlosci przed jedzeniem i po jedzeniu czy jest jeszcze nadzieja ze okaza się te dwie kreseczki jest sens powtarzać test w dzien planowanej miesiaczki bądź dzien po?
 
Witam , robiłam test wczoraj to jest 11 dni po stosunku 3 dni do @(staramy się z mężem już rok ) test wyszedł mi negatywny , mam mdlosci przed jedzeniem i po jedzeniu czy jest jeszcze nadzieja ze okaza się te dwie kreseczki jest sens powtarzać test w dzien planowanej miesiaczki bądź dzien po?
Dopóki nie ma okresu zawsze jest szansa :)
 
reklama
Do góry