reklama

Kiedy zrobić test ciążowy?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez saguaro, 27 Marzec 2015.

1. saguaro

saguaro Fanka BB :)

Pytanie banalne, wiem :) W pierwszym dniu spodziewanej miesiączki. Ale chcę wiedzieć już! Kupiłam test ciążowy PINK TEST, który wykrywa już 6 dniową ciążę. Pierwszy stosunek w cyklu miałam 19.03 potem 20.03. i kolejny 22.03. ( przy czym owulacja wg kalendarzyka miała mieć miejsce 22.03) Za każdym razem nasienie lądowało w pochwie. Dziś zrobiłam test i niestety negatywny. Czy za wcześnie, czy rzeczywiście mogło nie dojść do zapłodnienia? Powiem, że byłam przekonana, że zajdę w ciążę :(

2. witch84

witch84 Fanka BB :)

Mogło być za wcześnie. Poczekaj do terminu @. Mi dopiero po tygodniu od spodziewanej @ wyszła blada kreska :)
    Trzymam kciuki!

3. reklama
  4. saguaro

O rany! To niby jeszcze 10 dni! Równo w Wielkanoc powinnam dostać okres. Zobaczymy! Trochę niepotrzebnie się nastawiam, wiem, ale co zrobić... :( O pierwszej ciąży dowiedziałam się tydzień po spodziewanej @ i to było mega zaskoczeniem, a teraz chciałabym już! :)

5. Zmartwionamama

Zmartwionamama <a href="http://www.suwac

Hm.... Ja będąc w ciazy okres miałam do 3 miesiąca :p lekarz mówił ze niektóre kobiety tak maja

6. saguaro

Tak się zdarza. Ale przez to nie byłaś świadoma, że jesteś w ciąży i nie robiłaś testów?
    Ja to póki co całkiem dużo siusiam, tzn. częściej niż wcześniej mi się zdarzało, ale może już sama sobie wmawiam :(

7. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Nie nakręcaj się i nie doszukuj objawów ;-)
    Moim zdaniem zdecydowanie za wcześnie na test, możesz zrobić betę, bo ona wykrywa ciążę wcześniej niż test :tak:

8. DobraDziewczyna

DobraDziewczyna Fanka BB :)

Ja zrobiłam test 4 dni po tym jak powinnam dostać miesiączkę i już wtedy były dwie kreski ;)

9. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Ja cykle mam 28 dni, przy pierwszej ciąży test robiłam w 32 dniu, przy drugiej w dniu spodziewanej miesiączki i były kreski dwie :-D

10. reklama
  11. judy38

judy38 Fanka BB :)

A tak swoją drogą testy wykazują ciąże 6 dni ale od zagnieżdżenia zarodka a nie od zapłodnienia. Dlatego to i tak wychodzi około 2 tygodnie od owulacji. Bo najpierw zarodek wędruje przez jajowody i sie dzieli pare dni a po zagnieżdżeniu kiedy jest odpowiedni poziom hormonów test jest w stanie to wykryć ;) nie ważne co napiszą na opakowaniu dla zachęty :) rób zawsze w terminie lub po. &&&

12. Blair87

Blair87 Fanka BB :)

na test zdecydowanie za wcześnie, nawet beta z krwi jeszcze nie wyjdzie. A na objawy jak częste siusianie to tym bardziej za wcześnie. Ja robiłam test 10dni po spodziewanej owulacji i wyszedl ladnir widoczny bladzioch, ale polecam wytrzymac do teminu @ ja się pospieszylam bo musiałam brac luteine jakby sie udało ;)
    powodzenia ;)

Poleć forum