reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

KIEDY ZROBIĆ TEST ?

roxie123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
POTRZEBUJĘ PORADY...KIEDY TEST CIĄŻOWY MOŻE WYJŚĆ U MNIE WIARYGODNY ?
@ MIAŁAM 8.01 CYKL 27/8 DNIOWE . KIEDY EWENTUALNIE ZROBIĆ BETĘ ?

reklama

Kornelcia05

Moderatorka
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
Hej test zrobiłam o 3:00 juz wrzucam fotkę. Moje objawy to delikatny ból brzucha od soboty (9dpo) i ból pleców jak na grype od wczoraj, piersi nie bolą, a w poprzednich ciążach bolały moze dlatego ze jeszcze karmię a i jeszcze jedno na pewno mam duży wzrost hormonów bo codziennie włosy mi wypadaly garściami a od paru dni nic.

Narazie cień cienia ale chyba już mogę zacząć się cieszyć

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom

Ostatnia edycja:
reklama

roxie123

Rozwiązania
0
To wypada mi mniej więcej w sobotę ... beta wczesniej nie pokaże ?
Pierwsze poroniłam więc teraz jestem bardzo niecierpliwa :frown:

Malaja

Rozwiązania
18
Beta wykaże wcześniej ale może warto ćwiczyć cierpliwość bo mi sie wydaje, że jak za wcześnie się robi betę to potem ten pierwszy okres ciąży ciągnie sie w nieskończoność i nerwów jeszcze więcej. A jeżeli test wykaże, że nia ma ciąży to przynajmniej kilka dni po miesiączce można już myśleć o kolejnych staraniach a tak się czeka i czeka...
Tak sobie myślę...

roxie123

Rozwiązania
0
Beta wykaże wcześniej ale może warto ćwiczyć cierpliwość bo mi sie wydaje, że jak za wcześnie się robi betę to potem ten pierwszy okres ciąży ciągnie sie w nieskończoność i nerwów jeszcze więcej. A jeżeli test wykaże, że nia ma ciąży to przynajmniej kilka dni po miesiączce można już myśleć o kolejnych staraniach a tak się czeka i czeka...
Tak sobie myślę...
Może i racja ...no nic okaże się za kilka dni :)

reklama
Do góry