reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

KIEDY ZROBIĆ TEST ?

roxie123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
POTRZEBUJĘ PORADY...KIEDY TEST CIĄŻOWY MOŻE WYJŚĆ U MNIE WIARYGODNY ?
@ MIAŁAM 8.01 CYKL 27/8 DNIOWE . KIEDY EWENTUALNIE ZROBIĆ BETĘ ?

reklama

Kornelcia05

Moderatorka
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
Hej test zrobiłam o 3:00 juz wrzucam fotkę. Moje objawy to delikatny ból brzucha od soboty (9dpo) i ból pleców jak na grype od wczoraj, piersi nie bolą, a w poprzednich ciążach bolały moze dlatego ze jeszcze karmię a i jeszcze jedno na pewno mam duży wzrost hormonów bo codziennie włosy mi wypadaly garściami a od paru dni nic.

Narazie cień cienia ale chyba już mogę zacząć się cieszyć

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom

Ostatnia edycja:
reklama

roxie123

Rozwiązania
0
To wypada mi mniej więcej w sobotę ... beta wczesniej nie pokaże ?
Pierwsze poroniłam więc teraz jestem bardzo niecierpliwa :frown:

Malaja

Rozwiązania
18
Beta wykaże wcześniej ale może warto ćwiczyć cierpliwość bo mi sie wydaje, że jak za wcześnie się robi betę to potem ten pierwszy okres ciąży ciągnie sie w nieskończoność i nerwów jeszcze więcej. A jeżeli test wykaże, że nia ma ciąży to przynajmniej kilka dni po miesiączce można już myśleć o kolejnych staraniach a tak się czeka i czeka...
Tak sobie myślę...

roxie123

Rozwiązania
0
Beta wykaże wcześniej ale może warto ćwiczyć cierpliwość bo mi sie wydaje, że jak za wcześnie się robi betę to potem ten pierwszy okres ciąży ciągnie sie w nieskończoność i nerwów jeszcze więcej. A jeżeli test wykaże, że nia ma ciąży to przynajmniej kilka dni po miesiączce można już myśleć o kolejnych staraniach a tak się czeka i czeka...
Tak sobie myślę...
Może i racja ...no nic okaże się za kilka dni :)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry