reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KIEDY ZROBIĆ TEST ?

roxie123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2017
Postów
6 291
POTRZEBUJĘ PORADY...KIEDY TEST CIĄŻOWY MOŻE WYJŚĆ U MNIE WIARYGODNY ?
@ MIAŁAM 8.01 CYKL 27/8 DNIOWE . KIEDY EWENTUALNIE ZROBIĆ BETĘ ?
 
reklama
reklama
Ehh kłócę sie strasznie ze sobą jeszcze, chyba bym chciała aby przy tym testowaniu był moj mężczyzna, który dzis wyjechał na tydzien. To chyba większa atrakcja bedzie dla niego, bo tata jeszcze nigdy nie był ;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zawsze możesz mu wysłać zdjęcie kreseczek :D napisz ze wysłałas mu niespodziankę :D
 
no a teraz nowości ! :D
Moja fasolka [ od ostatniej @ licząc] zaczęła dzisiaj 5 tydzień :) wczoraj na tescie już krechy wyraźne byłam w szoku i zachwycona :) który to faktycznie tydzień maluszka wyjdzie jak coś będzie widać ale tak jak myślałam owulacja się przesunela :)
Dzisiaj robiłam badania i byłam u lekarza :) beta 12,5 progesteron 16,5 :)
Wszystko jak z obrazka na swoim miejscu lekarz stwierdził że progesteron podwyższony więc rokowania jak na razie bardzo dobre dostałam tylko duphaston 2x dziennie i ma sobie rosnąć :)
Czułam w sercu że może się udało ale do tej pory nie mogę w to uwierzyć ! :)
Módlcie się albo 3majcie kciuki [co która woli ] za moją kropeczke :*
 
no a teraz nowości ! :D
Moja fasolka [ od ostatniej @ licząc] zaczęła dzisiaj 5 tydzień :) wczoraj na tescie już krechy wyraźne byłam w szoku i zachwycona :) który to faktycznie tydzień maluszka wyjdzie jak coś będzie widać ale tak jak myślałam owulacja się przesunela :)
Dzisiaj robiłam badania i byłam u lekarza :) beta 12,5 progesteron 16,5 :)
Wszystko jak z obrazka na swoim miejscu lekarz stwierdził że progesteron podwyższony więc rokowania jak na razie bardzo dobre dostałam tylko duphaston 2x dziennie i ma sobie rosnąć :)
Czułam w sercu że może się udało ale do tej pory nie mogę w to uwierzyć ! :)
Módlcie się albo 3majcie kciuki [co która woli ] za moją kropeczke :*
Suuuuper wieści! W takim razie trzymam za Was kciuki :*

thgf9n73plmmy6zq.png

 
Mamma a Ty robiłas w końcu ten test ? :D

Nie kochana ;) Poczekam do niedzieli chyba i zrobię na włoskiej ziemi.

Ale myśle, ze moja intuicja sie nie myli...

Tymczasem mam sporo pracki na głowie i 6 lotów w tym tygodniu [emoji849] Jak jest tam jakas fasola to zaprawie ja w boju ;)

Skupiam sie teraz na moich starszakach i staram sie nie gdybać za bardzo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obudziłam się koło 3 w nocy i do rana mi było niedobrze przetłukłam się do 5 i poszłam zrobić test ...no dziewczyny są 2 kreseczki !!! druga widoczna i pojawiła się od razu blada ale jest pokazałabym Wam ale mój telefon coś nie łapie ostrości i pewnie nie będzie widać tak jak ja widzę w duchu sie ciesze że się udało bo @ nie ma tylko biały śluz . Jutro rano powtórze test i idę robic bete jeśli się potwierdzi we wtorek do mojego lekarza bo pewnie duphaston trzeba bedzie brac ...
Nie moge w to uwierzyć !!!!

Gratulacje ogromne! :)))
 
reklama
Tak, zdecydowanie lepiej, dobrze, ze poczekalam te kilka dni, bo przynajmniej nie jestem zaskoczona ;) Teraz tylko musze sie oswoic z ta mysla, ze bede miala 3 w domu ;) ale na to mam jeszcze 9 mcy ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry