reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KIEDY ZROBIĆ TEST ?

roxie123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2017
Postów
6 291
POTRZEBUJĘ PORADY...KIEDY TEST CIĄŻOWY MOŻE WYJŚĆ U MNIE WIARYGODNY ?
@ MIAŁAM 8.01 CYKL 27/8 DNIOWE . KIEDY EWENTUALNIE ZROBIĆ BETĘ ?
 
reklama
A ja miałam w poniedziałek taka historię, że wyszły 2 kreski na teście, a beta <0,1 negatywna :(
Najlepiej zawsze poczekać, aż okres zacznie się spóźniać, ale ja niestety nie mogę czekać, bo biorę leki (jestem po 2 poronieniach)

A @ masz czy sie spóźnia ile przed robiłas badanie ? może jeszcze nic straconego czasami badania zrobione za wczesnie nie są tymi własciwymi . Zależy jakie leki bierzesz i jakie masz zalecenia od lekarza bo nie wszystko od razu działa na zarodek . Ja np biore cały czas na tarczyce i jak zajde to mam nie przestawać ich brać
 
reklama
Hej test zrobiłam o 3:00 juz wrzucam fotkę. Moje objawy to delikatny ból brzucha od soboty (9dpo) i ból pleców jak na grype od wczoraj, piersi nie bolą, a w poprzednich ciążach bolały moze dlatego ze jeszcze karmię a i jeszcze jedno na pewno mam duży wzrost hormonów bo codziennie włosy mi wypadaly garściami a od paru dni nic.
1485929897-aaaaaa.jpeg

Narazie cień cienia ale chyba już mogę zacząć się cieszyć [emoji4]

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję ! :) Na pewno ciąża inaczej test nie wskazałby drugiej kreski ( chodź bladej ) - ale to zawsze kreska ;)
Dbaj o siebie i fasolkę :)
 
Zobacz media 718207
A @ masz czy sie spóźnia ile przed robiłas badanie ? może jeszcze nic straconego czasami badania zrobione za wczesnie nie są tymi własciwymi . Zależy jakie leki bierzesz i jakie masz zalecenia od lekarza bo nie wszystko od razu działa na zarodek . Ja np biore cały czas na tarczyce i jak zajde to mam nie przestawać ich brać
Rano zrobiłam sikany test, za godzinę test z krwi. Dzień później dostałam okres. Musiałam akurat trafić na wadliwy test. Także z tymi sikanymi to różnie jest. A kreska taka wyszła (na zywo wyraźniejsza)
U mnie leczenie bardziej skomplikowane.
 
Ostatnia edycja:
Zobacz media 718207Rano zrobiłam sikany test, za godzinę test z krwi. Dzień później dostałam okres. Musiałam akurat trafić na wadliwy test. Także z tymi sikanymi to różnie jest. A kreska taka wyszła (na zywo wyraźniejsza)
U mnie leczenie bardziej skomplikowane.

aha...przykro mi :[ podejrzewam ze w tym cyklu tez nie będę się cieszyć dziś mam jakiś śluz zabarwiony pewnie mnie jutro zaleje :/
 
U mnie też najgorsze, że ciągle o tym myślę, tak bardzo chciałabym już zajść w ciążę. A takie myślenie nie ułatwia. A po lekach coś mi się pokiełbasiło...
Byłam wściekła na ten test, bo już się ucieszyłam
Ale musi sie nam udać, życzę powodzenia roxie:*
 
Dziewczyny trochę mało prawdopodobne żeby kreska się pojawiła u osoby nie będącej w ciąży (może jeszcze pojawić się jeżeli mamy guza który wydziela beta hcg) bardzo często taka kreska i zaraz miesiączka świadczą o ciąży biochemicznej dobrze wtedy zrobić szybko bete żeby móc wiedzieć czy było się w ciąży bo jeżeli to się bedzie powtarzać to trzeba szukać przyczyny choć takie pojedyncze przypadki zdarzają się bardzo często i bez powodu
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wiem ze ciężko wytrzymać do tego dnia testowania a tym bardziej po stracie. Sama tego doświadczyłam 2,5 roku temu, po poronieniu tak bardzo chciałam zajść znowu w ciążę ze wszystkie objawy u siebie widziałam a nawet bezbarwna wydzielina pojawiała mi się po naciśnięciu piersi, mimo staran nie wychodziło. Ale wreszcie nadszedł taki dzień kiedy doczekalam tych grubych dwóch kresek. I wam wszystkim starajacym się też życzę zobaczenia jak najszybciej tych kreseczek jeżeli nie w tym cyklu to w następnym i zobaczycie na pewno sie uda. Nie poddawajcie się...

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny trochę mało prawdopodobne żeby kreska się pojawiła u osoby nie będącej w ciąży (może jeszcze pojawić się jeżeli mamy guza który wydziela beta hcg) bardzo często taka kreska i zaraz miesiączka świadczą o ciąży biochemicznej dobrze wtedy zrobić szybko bete żeby móc wiedzieć czy było się w ciąży bo jeżeli to się bedzie powtarzać to trzeba szukać przyczyny choć takie pojedyncze przypadki zdarzają się bardzo często i bez powodu

No niestety akurat test był wadliwy, bo badanie z krwi zrobiłam godzinę po teście i wynik był <0,1. Więc nie było bthch w krwi w ogóle. Inne testy też wyszły negatywne, tylko ten jeden miał 2 kreski. Miałam wielkiego pecha, ze na niego trafiłam.
 
Do góry