reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zrobić?

Dołączył(a)
24 Luty 2024
Postów
1
Cześć wszystkim. Z partnerem odbyłam stosunek przerywany, z moim wyliczeń wynika, że były to dni płodne. Nie mamy problemu z tym jakbyś wpadli. Miesiączkę powinnam mieć wczoraj. Od trzech dni mam problemy ze snem potrafię nie przespać całej mocy, jem mało, jest mi ciągle gorąco, sucho w buzi. Mam śluz, który nigdy wcześniej nie występował w okresie miesiączki mianowicie konsystencji białka od jajka. Czy któraś was "wpadła". W ten sposób? I czy to już odpowiedni moment na zrobienie testu?
 
reklama
Ze stosunku przerywanego dzieci rzadko się rodzą. Jak jesteś po terminie miesiączki to rób test, najlepiej z porannego moczu. Na objawy ciążowe za szybko, prędzej stres / nerwy / pms /etc.
 
Cześć wszystkim. Z partnerem odbyłam stosunek przerywany, z moim wyliczeń wynika, że były to dni płodne. Nie mamy problemu z tym jakbyś wpadli. Miesiączkę powinnam mieć wczoraj. Od trzech dni mam problemy ze snem potrafię nie przespać całej mocy, jem mało, jest mi ciągle gorąco, sucho w buzi. Mam śluz, który nigdy wcześniej nie występował w okresie miesiączki mianowicie konsystencji białka od jajka. Czy któraś was "wpadła". W ten sposób? I czy to już odpowiedni moment na zrobienie testu?
Ja z mężem nie wpadłam w ciągu ponad 3 lat seksu przerywanego, nawet jak czasem „przypadkowo” podjęliśmy sobie ryzyko dla sprawdzenia 🤣 Dopiero jak zaczęliśmy się starać to za 4 cyklem się udało w 2 ciąży. Jak jesteś w okolicy terminu @ to zrób test albo po prostu poczekaj na @. Wg mnie te objawy nie są ciążowe. Trudno na tym etapie odróżnić objawy pms od ewentualnych ciążowych.
 
Cześć wszystkim. Z partnerem odbyłam stosunek przerywany, z moim wyliczeń wynika, że były to dni płodne. Nie mamy problemu z tym jakbyś wpadli. Miesiączkę powinnam mieć wczoraj. Od trzech dni mam problemy ze snem potrafię nie przespać całej mocy, jem mało, jest mi ciągle gorąco, sucho w buzi. Mam śluz, który nigdy wcześniej nie występował w okresie miesiączki mianowicie konsystencji białka od jajka. Czy któraś was "wpadła". W ten sposób? I czy to już odpowiedni moment na zrobienie testu?
Jeśli jesteś po terminie miesiączki i od zbliżenia minęło ok 14 dni możesz zrobić test sikany. Chociaz beta z krwi będzie na 100 % pewna.
Edit:
ciąża z przerywanego jest możliwa, ale u mnie sie nigdy nie zdarzyła.
 
Ostatnia edycja:
Ciąże ze stosunku przerywanego się zdarzają. Mi się zdarzyła (z ryzykiem się liczyliśmy), ale zakończyła się szybko poronieniem.
Test możesz zrobić, skoro jesteś po terminie miesiączki 🙂
 
Jesetm w okolicach miesiączki powinna być wczoraj 24.02 albo dzisiaj. Narazie ani widu ani słychu. Test sikany robiłam dzisiaj rano, ale jedna kreseczka. Czy jeśli dzisiaj się nic nie pojawi pójść jutro rano na betę mimo testu negatywnego? ;) Miłej niedzieli ;)
 
reklama
Jesetm w okolicach miesiączki powinna być wczoraj 24.02 albo dzisiaj. Narazie ani widu ani słychu. Test sikany robiłam dzisiaj rano, ale jedna kreseczka. Czy jeśli dzisiaj się nic nie pojawi pójść jutro rano na betę mimo testu negatywnego? ;) Miłej niedzieli ;)
Mi by się nie chciało, poczekałabym na okres lub zrobiła kolejny test sikany.
 
Do góry