reklama

Kielce szpital na Czarnowie

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez mysza290, 10 Lipiec 2007.

1. mysza290

mysza290 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam ! Jestem tu po raz pierwszy ! Moze sa tu mamy , z Kielc badz z woj, swietokrzyskiego , ktore rodzily badz beda rodzic w szpitalu na Czarnowie , bardzo prosze o jakies opinie na temat tego szpitala , personelu itd ?bede wdzieczna za kazda odpowiedz! piozdrawiam M.

2. justice25

justice25 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    cześc Mysza ja tez jestem z Kielc. Ja właściwie tez chciałam miec poród na Czarnowie, jednak to chyba będzie niemożliwe. Podobno zamykają oddział ginekologiczny, ponieważ lekarze nie moga dogadac się w sprawie płac. Mam nadzieje, że niebawem to wszytko się wyjaśni :) Pozdrawiam

3. reklama
  4. Sol

Sol Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ale jednak nie zamkną i będzie można tam rodzić bez problemów.
    Personel miły, kompetentny, kilka razy tam leżałam i zawsze miałam miłe (jeśli takie można mieć po pobycie w szpitalu) odczucia.
    Po za tym na Kościuszki czy Prostej nie odważyłabym się rodzić z obawy przed utratą zdrowia przeze mnie bądź moje dziecko.

5. Roni21

Roni21 Spider's Web

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nic nie zamkana

6. iwona.c28

iwona.c28 Mama Natali i Kuby

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O i przez przypadek dowiedzialam sie ze nie jestem jedyna mama z Kielc:-) bardzo sie ciesze:tak:

Nie wiem czy to juz nie za pozno ale ja tez rodzilam w tym szpitalu i nie bylo zle trafilam na swietna polozna przy porodzie - bardzo mi pomogla:tak:, generalnie personel mily warunki tez calkiem dobre i ja i moje dziecko otrzymalismy fachowa pomoc:tak:

7. Camaiore

Camaiore Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    siema, ja też jestem z kielc. Z jakiego powodu takie niepochlebne opinie o szpitalu na Prostej i Kościuszki? Mam uczelnię obok szpitala na Kościuszki i podobno należy do programu "Rodzić po ludzku" cz jakoś tak to leci. Wiem, wiem nie jest to grarancją kompetencji lekarzy.

8. Joanna73

Joanna73 uzależniona od BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja rodziłam na Czarnowie pierwsze dziecko syna i po porodzie obiecałam sobie ze jeżeli kiedykolwiek będę jeszcze w ciązy na Czarnów nie wrócę i tak zrobiłam Córki rodzilam na Kościuszki i byłam zadowolana z opieki i lekarzy

9. Sol

Sol Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ile kobiet tyle opinii. Ja tam z Czarnowa jestem zadowolona i tam będę rodzić :tak: - jak się ten Baranek zdecyduje :dry: Wszystko zależy gdzie masz lekarza prowadzącego i czy masz do niego zaufanie. Mój mnie nie zawiódł, chociaż nieraz miałam ochotę go pacnąć.:sorry2: Ale wiem że dzięki niemu nie będę miała problemów z opieką na czarnowie :tak:

10. reklama
  11. aNItka_1

aNItka_1 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja bede rodzić za jakies tydzień na czarnowie czy jeszcze ktos?

12. kalka24

kalka24 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tez rodziłam na czarnowie zdecydowanie polecam ten szpital.opieka wspaniała!

Poleć forum