reklama

Kielce szpital na Czarnowie

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez mysza290, 10 Lipiec 2007.

1. mysza290

mysza290 Początkująca w BB

witam ! Jestem tu po raz pierwszy ! Moze sa tu mamy , z Kielc badz z woj, swietokrzyskiego , ktore rodzily badz beda rodzic w szpitalu na Czarnowie , bardzo prosze o jakies opinie na temat tego szpitala , personelu itd ?bede wdzieczna za kazda odpowiedz! piozdrawiam M.

2. justice25

justice25 Fanka BB :)

cześc Mysza ja tez jestem z Kielc. Ja właściwie tez chciałam miec poród na Czarnowie, jednak to chyba będzie niemożliwe. Podobno zamykają oddział ginekologiczny, ponieważ lekarze nie moga dogadac się w sprawie płac. Mam nadzieje, że niebawem to wszytko się wyjaśni :) Pozdrawiam

3. reklama
  4. Sol

Sol Gość

Ale jednak nie zamkną i będzie można tam rodzić bez problemów.
    Personel miły, kompetentny, kilka razy tam leżałam i zawsze miałam miłe (jeśli takie można mieć po pobycie w szpitalu) odczucia.
    Po za tym na Kościuszki czy Prostej nie odważyłabym się rodzić z obawy przed utratą zdrowia przeze mnie bądź moje dziecko.

5. Roni21

Roni21 Spider's Web

nic nie zamkana

6. iwona.c28

iwona.c28 Mama Natali i Kuby

O i przez przypadek dowiedzialam sie ze nie jestem jedyna mama z Kielc:-) bardzo sie ciesze:tak:

Nie wiem czy to juz nie za pozno ale ja tez rodzilam w tym szpitalu i nie bylo zle trafilam na swietna polozna przy porodzie - bardzo mi pomogla:tak:, generalnie personel mily warunki tez calkiem dobre i ja i moje dziecko otrzymalismy fachowa pomoc:tak:

7. Camaiore

Camaiore Początkująca w BB

siema, ja też jestem z kielc. Z jakiego powodu takie niepochlebne opinie o szpitalu na Prostej i Kościuszki? Mam uczelnię obok szpitala na Kościuszki i podobno należy do programu "Rodzić po ludzku" cz jakoś tak to leci. Wiem, wiem nie jest to grarancją kompetencji lekarzy.

8. Joanna73

Joanna73 uzależniona od BB

Ja rodziłam na Czarnowie pierwsze dziecko syna i po porodzie obiecałam sobie ze jeżeli kiedykolwiek będę jeszcze w ciązy na Czarnów nie wrócę i tak zrobiłam Córki rodzilam na Kościuszki i byłam zadowolana z opieki i lekarzy

9. Sol

Sol Gość

Ile kobiet tyle opinii. Ja tam z Czarnowa jestem zadowolona i tam będę rodzić :tak: - jak się ten Baranek zdecyduje :dry: Wszystko zależy gdzie masz lekarza prowadzącego i czy masz do niego zaufanie. Mój mnie nie zawiódł, chociaż nieraz miałam ochotę go pacnąć.:sorry2: Ale wiem że dzięki niemu nie będę miała problemów z opieką na czarnowie :tak:

10. reklama
  11. aNItka_1

aNItka_1 Początkująca w BB

ja bede rodzić za jakies tydzień na czarnowie czy jeszcze ktos?

12. kalka24

kalka24 Fanka BB :)

tez rodziłam na czarnowie zdecydowanie polecam ten szpital.opieka wspaniała!

Poleć forum