reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kielce szpital na Czarnowie

Dołączył(a)
10 Lipiec 2007
Postów
5
witam ! Jestem tu po raz pierwszy ! Moze sa tu mamy , z Kielc badz z woj, swietokrzyskiego , ktore rodzily badz beda rodzic w szpitalu na Czarnowie , bardzo prosze o jakies opinie na temat tego szpitala , personelu itd ?bede wdzieczna za kazda odpowiedz! piozdrawiam M.
 
reklama
cześc Mysza ja tez jestem z Kielc. Ja właściwie tez chciałam miec poród na Czarnowie, jednak to chyba będzie niemożliwe. Podobno zamykają oddział ginekologiczny, ponieważ lekarze nie moga dogadac się w sprawie płac. Mam nadzieje, że niebawem to wszytko się wyjaśni :) Pozdrawiam
 
Ale jednak nie zamkną i będzie można tam rodzić bez problemów.
Personel miły, kompetentny, kilka razy tam leżałam i zawsze miałam miłe (jeśli takie można mieć po pobycie w szpitalu) odczucia.
Po za tym na Kościuszki czy Prostej nie odważyłabym się rodzić z obawy przed utratą zdrowia przeze mnie bądź moje dziecko.
 
O i przez przypadek dowiedzialam sie ze nie jestem jedyna mama z Kielc:-) bardzo sie ciesze:tak:

Nie wiem czy to juz nie za pozno ale ja tez rodzilam w tym szpitalu i nie bylo zle trafilam na swietna polozna przy porodzie - bardzo mi pomogla:tak:, generalnie personel mily warunki tez calkiem dobre i ja i moje dziecko otrzymalismy fachowa pomoc:tak:
 
siema, ja też jestem z kielc. Z jakiego powodu takie niepochlebne opinie o szpitalu na Prostej i Kościuszki? Mam uczelnię obok szpitala na Kościuszki i podobno należy do programu "Rodzić po ludzku" cz jakoś tak to leci. Wiem, wiem nie jest to grarancją kompetencji lekarzy.
 
Ja rodziłam na Czarnowie pierwsze dziecko syna i po porodzie obiecałam sobie ze jeżeli kiedykolwiek będę jeszcze w ciązy na Czarnów nie wrócę i tak zrobiłam Córki rodzilam na Kościuszki i byłam zadowolana z opieki i lekarzy
 
Ile kobiet tyle opinii. Ja tam z Czarnowa jestem zadowolona i tam będę rodzić :tak: - jak się ten Baranek zdecyduje :dry: Wszystko zależy gdzie masz lekarza prowadzącego i czy masz do niego zaufanie. Mój mnie nie zawiódł, chociaż nieraz miałam ochotę go pacnąć.:sorry2: Ale wiem że dzięki niemu nie będę miała problemów z opieką na czarnowie :tak:
 
reklama
Do góry