reklama

Kieleckie cięzarowki

KTO TAM BĘDZIE RODZIŁ LUB RODZIŁ

1. maja magdalena

maja magdalena Zaciekawiona BB

Hej jesli ktoś ma doświadczenia na temat tego szpitala, zna dobrą położną, rodził tam lub ktoś ze znajomych czy rodziny chętnie podyskutujemy, pewnie są osoby które tak jak ja planuja tam poród?

2. enya81

enya81 Fanka BB :)

Moja koleżanka chodziła do dr Kowalskiego - była bardzo zadowolona, tym bardziej że należała do tych panikujących. Druga moja koleżanka chodziła do dr Roguli - ogólnie było OK ale chyba za wczesnie wywołał jej poród i dziecko było trochę za wczesnie na świecie:p Moja przyjaciółka urodziła dwójkę dzieci właśnie tam i powiedziała że gdyby nie fachowa pomoc nigdy by jej się to nie udało w sposób siłami natury. Ja sama rodziłam w szpitalu na Czarnowie pierwsze dziecko i podobało mi sie tam, ale teraz zaczęłam chodzić do dr Roguli, bo poroniłam 3 miesiące temu i szpital na Czarnowie zawsze będzie mi się z tym kojarzył. Tak więc drugie dziecko ( jak już będę w ciąży) chcę rodzić na Kościuszki.

3. reklama
  4. justi82

justi82 Kubusiowa mama

Hej, ja rodziłam w tym szpitalu w 2010r. I jestem zadowolona. W czasie ciąży chodziłam do dr Wołowca, ale on w czasie mojego pobytu w szpitalu był na urlopie. Rodziłam przez cc, aczkolwiek miałam rodzić naturalnie. Lekarz sam zadecydował o cc, ponieważ mój syn był duży - 4020. Opieka przed i po porodzie bez zarzutu. Dużo dobrych opinii słyszałam też o dr Roguli.

Poleć forum