reklama

Kikut pepowiny - żywa tkanka

Od
12 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Witam,

Mój maluszek ma dzisiaj 12 dni i zaczął mu odpadać kikut pępowiny (w załączeniu zdjęcie).

Czy może ktoś ocenić, czy wygląda to dobrze? Przeraziła mnie żywa tkanka... myślałem że będzie sucho- a tam żywa tkanka. Czy mam się udać z tym do lekarza, czy to normalne ?

Pozdrawiam,

Załączniki

reklama
Od
14 Czerwiec 2017
Odpowiedzi
0
U nas jak odpadł kikut to ładnie się zagolilo i nie było czegoś takiego , myślę że może powinnaś skonsultować się z lekarzem dla spokoju i pewności że jest wszystko dobrze

jasani

Fanka BB :)
Od
31 Styczeń 2017
Miasto
Wrocław
Odpowiedzi
24
Witam,

Mój maluszek ma dzisiaj 12 dni i zaczął mu odpadać kikut pępowiny (w załączeniu zdjęcie).

Czy może ktoś ocenić, czy wygląda to dobrze? Przeraziła mnie żywa tkanka... myślałem że będzie sucho- a tam żywa tkanka. Czy mam się udać z tym do lekarza, czy to normalne ?

Pozdrawiam,
Nie wygląda to za ładnie. A sączy się coś z tego? Ropa? Czy brzydko pachnie?

Od
10 Styczeń 2015
Odpowiedzi
62
Idź do lekarza. Może to być ziarniniak (ziarniak?? - nie pamiętam nazwy) pępka - wówczas najczęściej wystarczy zastosować maść z antybiotykiem.

Od
6 Styczeń 2017
Odpowiedzi
1
Pępuszek nie goi się prawidłowo. Czasem tak bywa. Trzeba do lekarza. Na pocieszenie dodam, że widziałam podobny u dzidziusia koleżanki i dzieki maści szybko sobie poradzili z tym problemem. Pamiętam też, że dużo to miejsce wietrzyła i nawet pampersy nadcinała, żeby nie dotykały ranki. Dacie radę.

Od
18 Wrzesień 2018
Miasto
Kłodzko
Odpowiedzi
1
Witam,

Pozdrawiam,
moze nawet troszkę krwawić, a nie ma brydkego zapachu/?moze niech położna na wizycie zobaczy, masz prwo do 6 wizyt i 2 razy mozesz polozna zmienic

reklama
Od
12 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Dziękuje Wam bardzo za opinie. Byłem z dzieckiem u lekarza i stwierdzil że nie goi się dobrze. Zalecił smarowanie alkoholem 40%.

Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 28/02/2019

Test