reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka pytan o biegunke u niemowlaka

Czerwcowamama01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2019
Postów
53
Witam moja córka ma 9 miesiący od poniedziałku coś się do nas przypałętało, jest to pierwsza tego typu choroba u nas więc trochę chyba panikuje. W poniedziałek córka wymiotowała 2 razy i zaczęła się biegunka, wymioty na szczęście minęły ale biegunka nadal jest :(. Bylismy u lekarza w poniedziałek dała nam leki i kazała przyjść dzisiaj jeśli nie minie. Bylismy rano u lekarza ale nic więcej się nie dowiedzieliśmy zdaniem pani doktor córka wygląda bardzo dobrze jest wesoła śmieje się bawi i szaleje mam czekać i nawdniać. Racja córka nie wygląda na chorą ani osłabioną mimo to strasznie się martwię :( ile biegunka trawala u waszych pociech ? Jakieś rady jak mogę jeszcze jej pomóc? Może któraś z Was trafiła z dzieckiem przez to do szpitala? Jeśli tak to z jakiego powodu ?
 
reklama
Rozwiązanie
Nas na szczęście temat nie dotyczy, ale moja koleżanka trafiła z synem do szpitala, z powodu odwodnienia.
Ale na pewno wiesz, że musisz dawać dużo płynów i kontrolować.
Skoro lekarz nie panikuje, Ty też tego nie rób. Jeśli córcia jest wesoła, je, bawi się, pilnuj tylko odwodnienia i odparzeń. Elektrolity nie zaszkodzą i jakieś jedzonko "cięższe".
Trzymam kciuki!
Nas na szczęście temat nie dotyczy, ale moja koleżanka trafiła z synem do szpitala, z powodu odwodnienia.
Ale na pewno wiesz, że musisz dawać dużo płynów i kontrolować.
Skoro lekarz nie panikuje, Ty też tego nie rób. Jeśli córcia jest wesoła, je, bawi się, pilnuj tylko odwodnienia i odparzeń. Elektrolity nie zaszkodzą i jakieś jedzonko "cięższe".
Trzymam kciuki!
 
Rozwiązanie
Do góry