reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o mamuśkach z Norwegii:))))

IMIĘ - Ewelina (Wszyscy mówią na mnie Ewka)

URODZINKI MAM - 11.05. (1981r.)

DZIECI - nasza długo wyczekiwana córeczka Nicolka ma prawei 3 tygodnie (ur. 5.XI.2008r.)

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ - obecnie wychowuję naszą najwspanialszą córeczkę oraz zajmuję się prowadzeniem domu (typowa "Matka Polka")

Z WYKSZTAŁCENIA JESTEM - ukończyłam kilka fajnych (jak dla mnie kierunków) - pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, psychopedagogika, podyplomówkę zrobiłam z wychowania przedszkolnego, ukończyłam kurs terapii behavioralnej dla dzieci i młodzeży autystyczej...
W Polsce przez ostatnie 2 lata pracowałam jako nauczycielka w przedszkolu, wcześniej w szole i świetlicy socjoterapeutyczej dla dzieci z rodzin patologicznych, prowadzilam prywatną terapi z dziećmi z autyzmem, z Z.Downa..., pracowałam w środowisku osób niepełnosprawnych intelektuanie i ruchowo...

MIESZKAM - Kristiansand

SKĄD JESTEM - pochdzę z Kościerzyny, od ślubu mieszkam w Gdańsku (ogólnie rzecz biorąc Kaszebka z krwii i kości)
 
reklama
Ewelinko wszystkie kierunki bliske memu sercu , :tak:, ale ich masz:szok:.Kościerzyna też , często tam na wakacje wyjeżdżałam ...:-D
 
No to jest szansa kochana, ze spotakmy sie kiedys w moim rodzinnym miescie...
Mi osobiscie bardzo go brakuje. Przyzwyczajenie bierze gore... Tesknie za rodzinnymi stronami... No,ale coz...
 
To ja moze jak tutaj juz wpadlam i podczytuje Wasze posty(ech,doszlam do 7 strony,ale jest juz pozno i oczy mi sie zamykaja,ale obiecuje.ze z czasem przeczytam wszytskie posty(ile sie madrych rzeczy mozna z nich dowiedziec:-) )zeby nie powtarzac pytan choc nie zaprzeczam,ze nie bede tego robic :-D znaczy bede pytac o wszystko :-) jesli moge:eek:

mam na imie Paulina
urodzilam sie 8 kwietnia 1984
od 5 lat mieszkam w Norwegii,wyjechalam bardzo wczesnie bo zaraz po maturze( do dzis nie wiem,jak to sie stalo :cool: .a nie,wiem:-)MILOSC:happy2:
obecnie pracuje w malej przytulnej kafejce,juz od ponad roku,i bardzo mi sie tam podoba.
Dowiedzialam sie niedawno,ze jestem w ciazy :-) to dopiero 6tc(lekarz w szoku byl jak przylecialam do niego w sumie na 2 dni przed spodziewanym okresem i zakomunikowalam,ze jestem w ciazy:-) ) ale mam nadzieje,ze wszystko pojdzie dobrze i w lipcu 2009 urodze slicznego dzieciaczka :tak:

Pracuje w Oslo a mieszkam na Nesodden,to taki polwysep 23 min promem z Oslo,przepiekne miejsce.Mieszkalam w Oslo przez 3 lata i nigdy wiecej.Nie ma to jak wiewiorki latajace po tarasie:-p

takze tyle o mnie.Mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do swojego grona:zawstydzona/y: mam jeszcze duzo czasu przed soba,wiec zaczne od czytania postow,potem ew moze sie wlacze do dyskusji(z tego co doczytalam to wiekszosc z Was juz ma dzieci,nie wiem czy sa jakies poczatkujace ciezarowki :-)

pozdrawiam!!
 
Witaj Paulinko :-):-):-)
I zapraszam do częstszego pisania :-):-):-)
Kurcze podziwiam CIę za chęć poczytania wszystkich postów;-) Ja nie jestem tu od początku istnienia tego wątku a nie doczytałam od początku wszystkiego:zawstydzona/y:
Gratulację dzidziusia :-):-):-)
Mam nadzieję, że sie u nas zadomowisz :-)
Pozdrowioka Jaga
 
dziekuje wszytskim za cieple przyjecie :-) fajnie,ze jest ktos.kto przechodzil przez to wszytsko tutaj,bynajmniej bedzie mozna kogos pomeczyc jak bede miala jakis problem :tak: obawiam sie,ze bede tylko weekendowa forumowiczka,we wtorek byl moj pierwszy dzien pracy do 11 dniach zwolnienia lekarskiego i ciezko mi bylo sie przestawic z leniuchowania na pracowanie :-) pozdrawiam i mysle,ze niedlugo sie do pogaduszek dolacze:rofl2:
 
IMIĘ: Agnieszka
URODZINKI: 26.04.82r
DZIECI: córcia Natalka ma 6i pół roku a synuś Nicolas ma 11tygodni
OBECNE ZAJĘCIE: zajmuję się domem i wychowywaniem moich kochanych dzieciaczków
MIESZKAM: Selbu
POCHODZĘ: Szczecin
:-) witam się nowa na forum
 
Czesc dziewczynki:-)
Pare slow o mnie.
Mam na imie Ania,32 lata,mieszkam w Norwegii od 8 lat,a tak wogole to moja mama mieszka tu 14 lat wiec norwegie poznawalam juz wczesniej zanim tu zamieszkalam.Mieszkam w Sandnes kolo Stavanger,Jestem mezatka od sierpnia 2008 wiec swieza co po slubie.Moj maz jest norwegiem i jest super facetem,jestem bardzo szczesliwa z nim:-)
Staramy sie o fasolke 6 miesiecy i narazie nic:-(
Narazie nie pracuje,pracowalam w salonie pieknosci 2 lata.Obecnie odpoczywam,gotuje mezusiowi pyszne obiadki i czytam do egzaminu na prawojazdy:-)
Fajnie ze dolaczylam do was:-)
 
reklama
Hey witam serdecznie mam naimie Anna mam30 lat pochodze z Ostrowa wlkp . przyjechalam do Norwegii miesiac temu do meza jestem w 32 tyg ciazy i mam cholernego stracha rodzic tu ale wole to niz mam byc sama .Mam juz corcie ktora ma 4.5 roku .Obecnie mieszkamy w Oslo w centrum .Pozdrawiam serdecznie .
 
Do góry