reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o mamuśkach z Norwegii:))))

reklama
Witam wszystkie mamy w NOrwegi ,jestem tu nowa i na forum i w norwegi:-)przyjechalam z synkiem Bartusiem do meza mieszkamy w Hareid,aktulanie czekamy na przeczkole i wtedy zaczne szukac prace ,milo by bylo spotkac sie z mamuskami z okolic pozdrawiam
 
Witam wszystkie mamy w NOrwegi ,jestem tu nowa i na forum i w norwegi:-)przyjechalam z synkiem Bartusiem do meza mieszkamy w Hareid,aktulanie czekamy na przeczkole i wtedy zaczne szukac prace ,milo by bylo spotkac sie z mamuskami z okolic pozdrawiam

Cześć Anula! Witam na forum. :-) Mam nadzieje, że szybko znajdziesz pracę! :-)
 
Hej!!

Zchecia przylacze sie do was!! ;-)

IMIĘ: Wiola
WIEK: 27 lat
DZIECI: oczekuje pierwszego dzidziusia :-)
CZYM SIE ZAJMUJĘ: pedagog
GDZIE MIESZKAM: Oslo
SKĄD JESTEM: Stargard Szczec.
 
IMIĘ: Iwona
WIEK: 10.10.1984
DZIECI: Maya 27.10.2008
CZYM SIE ZAJMUJE: Siedze w domku z mała :)
GDZIE MIESZKAM: Haugesund
SKĄD JESTEM: Śląsk- Łaziska
 
Witam mam na imię Iwona wiek 36 lat i obecnie czekam na pierwsze dziecko Franka. Obecnie jeszcze mieszkam w Gdyni, ale już nie długo jedziemy razem do męża syn, pies no i ja. Będziemy mieszkać w miejscowości Rennesoy. I na razie będę zajmować się tylko domem.
 
reklama
czesc ;) zapisalam sie do forum, mieszkam w Buskerud (gol) i mam nadzieje ze któras z was mi pomoze. Mieszkam 3 lata tutaj, ale z uslug medycznych korzystam tylko w PL, niestety cizy sie tak nie da, chociaz bede sie starac czesto bywac w PL, potrzebuje jakis informacji...czy jest cos takiego jak prywante gabinety ginekologiczne?? jak w PL? wiem ze diwne pytanie, ale kompletnie nie mam pojęcia w tym teamcie...zalezyało by mi na normalnym ginekologu a nie na prowadzeniu ciazy przez rodzinnego... plis pomózcie !!
 
Do góry