reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o mamuśkach z Norwegii:))))

ana79

mamuśka ....
Dołączył(a)
12 Październik 2007
Postów
8 252
Miasto
Gdynia
Cześc dziewczyny!Cosik jest nas coraz więcej, może więc poznajmy sie bliżej i każda z nas napisze kilka słów o sobie:
IMIĘ:
WIEK:
DZIECI:
CZYM SIE ZAJMUJĘ:
GDZIE MIESZKAM:
SKĄD JESTEM:
A jak komuś coś jeszcze wpadnie do głowy bardzo prosze o dopisanie , wszystkie chwyty dozwolone:-D.
 
reklama
IMIĘ: Marta
URODZINKI MAM : 29 kwiecień 1983
DZIECI: Natalka 23.01 2005, Maya 28.10.2008
CZYM SIE ZAJMUJĘ :domkiem i moimi dziećmi
GDZIE MIESZKAM: Bergen
SKĄD JESTEM:Tczew(34km od Gdańska )
 
Ostatnia edycja:
IMIĘ:ANIA
URODZINKI MAM 25.11. a rocznik 79
DZIECI:CEZARUTKI, ma juz prawie 3 latka,Maciejko 9 m,
CZYM SIE ZAJMUJĘ:zajmuje sie domem,
GDZIE MIESZKAM:STRUSSHAMN
SKĄD JESTEM:Gdynia
 
Ostatnia edycja:
IMIĘ: Liliana
WIEK: 18.10.83:ninja2:

DZIECI: Milenka i Hania oraz ??:-)
CZYM SIE ZAJMUJĘ: Matka Polka:-p
GDZIE MIESZKAM: Ormasen
SKĄD JESTEM: Wolsztyn/WLKP
 
Dobra to i ja
Imie Agnieszka
Wiek 01.12.77
Dzieci Lamia 15 miesiecy
Czym sie zajmuje W domu
Gdzie mieszkam Sandnes
Skad jestem Gdynia
 
To i ja wpisze sie do tego forum.Mam na imie Angelika.Moj wiek to 17.01.83.Mam syna ktory ma na imie Dominik i ma prawie 6 miesiecy oraz corke Patrycje ktora ma prawie 5 lat.W tej chwili zajmuje sie dziecmi i domem.Mieszkam w Honefoss.Pochodze z Cekcyna gmina Tuchola tj.60km od Bydoszczy.:-):-):-)
 
imie: Katarzyna
data ur.: 04.07.1980r.
dzieci: oczekuje swojego pierwszego Dzidziusia (termin 8-10lipiec`08)
humor36.gif

mieszkam w Hovden, Setesdal
pochodze ze $widnicy, woj.Dolnoslåskie
aktualne zajecie: od dzisiaj oficjalnie przebywam na macierzynskim (3tyg. przed rozwiåzaniem)

 
Ostatnia edycja:
A ja ten watek znalazlam dopiero dzisiaj;-)

IMIĘ: Agata
WIEK: 26.01.1982
DZIECI: Sandra urodzona 07.02.2007 oraz jeszcze jedno w brzuszku z terminem na 30 pazdziernik 2008
CZYM SIE ZAJMUJE: Pracowalam najpierw w przedszkolu, zeby obyc sie z jezykiem na codzien. Teraz wychowuje corke, pod odchowaniu drugiego mam nadzieje zrobic pedagogike socjalna, ktora potrzebna mi jest zeby tutaj uczyc w szkole.
GDZIE MIESZKAM: Sola kolo Stavanger
SKĄD JESTEM: Podkowa Lesna, 20 km pod Warszawa
 
IMIĘ: Jadwiga
WIEK: 26-08-1981
DZIECI: Agatka ur. 08-02-2006
CZYM SIE ZAJMUJĘ: obecnie jestem na urlopie wychowawczym a moim głównym zajeciem oprócz Agatki jest robienie prawa jazdy i dopinanie na ostatni guzik ślubu który będzie 16 sierpnia 2008 r.
GDZIE MIESZKAM: Rennesoy (niedaleko Stavanger)
SKĄD JESTEM: Warszawa/ Siemianowice Śląskie
 
reklama
IMIĘ: Izabela
WIEK: 03.09.1975:wściekła/y:w porownaniu z Wami to...ehhhhhh
DZIECI: Karolina Maria urodzona 24.06.2008
CZYM SIE ZAJMUJE: ekonomistka z PL,ost.pracowalam w NOR jako Techniczna Asystentka w branzy ropy naftowej.Teraz na rocznym macierzynskim.
GDZIE MIESZKAM: Kristiansand
SKĄD JESTEM: Gdynia
 
Ostatnia edycja:
Do góry