reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilka słów o nas - WITAMY NOWE WRZESNIóWECZKI

M

Melanie

Gość
No to ja zacznę:

Mam na imię Magdalenka ;D mam męża 5 lat starszego i córkę 27 lat młodszą ;D (ur 17 wrzesień siłami natury w dość szybkim czasie - chociaż wtedy tak mie myslałam ::) )
w marcu 2007 będę podwójną mamą :) :) :)
Jeszcze przez krótki czas będę mieszkała w Bydgoszczy ::)
mąż już jest na naszej nowej "ziemii obiecanej" ::) :p :D i wije nam gniazdko

Uwielbiam wysiłek fizyczny, i mam bzika na punkcie dażenia do doskonałości fizycznej
ale psychicznej również
jestem mgr wf - nie pracowałam jako nauczyciel, ale byłam instruktorką - specjalizowłam się w zajęciach na stepie
lubie też ćwiczenia budujące sylwetkę jak i rozciągające i relaksujące.
Moja kolejną pasją są rajdy samochodowe, mogę sie pochwalić małymi regionalymi sukcesami,
mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będzie mi dane się pościgać... nie tylko na ulicach :p

U ludzi cenię szczerość i dobroć połączoną z mądrością
a nie znoszę, zakłamania i obłudy
wkurza mnie tez tandeta i brak klasy
niewychowanych i głupich ludzi mam za podgatunek, który należy tępić ;D

Mam to szczęscie, że jestem szczęśliwa w życiu osobistym, bo zawodowe obecnie nie istnieje.
Ale mam zamiar je stworzyć jak tylko "odchowam" maluchy ;D
więcej grzechów nie pamiętam....


 
reklama
To teraz ja opowiem wam o sobie. Tak dla przypomnienia ;)

Mam na imie Marta lat 28, corcia jedynaczka Sandra 14.09 skonczy roczek i moj maz Przemek lat 27. Jestesmy szczesliwa rodzinka i mieszkamy w prywatnym domku w malej miejscowosci Wojkowice niedaleko Bedzina, Czeladzi czyli okolice Katowic. Ale juz chyba niedlugo bo mamy zamiar wyjechac do Irlandii (moj maz caly czas mnie namawia ) Maz pracuje w dwoch roznych pracach, ale w tym samym zawodzie a ja siedze z corcia w domku i sie nia opiekuje oraz sprzatam, gotuje, piore i prasuje (ale tylko rzeczy niuni ) Porod milam naturalny w 38tc rodzialm 2h i 10min wiec szybciutko Urodzila sie w srode o 16.10 Tatus byl przy porodzie i bardzo milo wspomina i jest baaaardzo dumny ;D porod nie byl taki zly :p szpital ladny polozna, lekarze i pielegniarki bardzo mile. O kazdej porze dnia i nocy poratowaly tabletka przeciwbolowa (bo mnie akurat bardzo bolal zab hihi a nie coo innego ;) Wyszlysmy w 5 dobie chociaz wszystko bylo dobrze (niunie nie miala nawet zoltaczki) no ale na nasz pech to trafil nam sie weekend, a w niedziele nie wypisuja wiec wypuscili nas w poniedzialek, nie nazekalam bo przynajmniej wiecej sie nauczylam i nadowiadywalam, wiec jak wrocilysmy do domku to nie potrzebowalam pomocy przy opiece nad niunia i sama od razu ze wszystkim sobie radzialam ;D ;D ;D i jestem z tego bardzo dumna :D :D :D :D :D

No to tyle o mnie i moje rodzince :)
 

witamy cie w gronie wrzesnióweczek
ja mam córcie urodziła sie wczesniej 18 sierpnia wiec już skonczyła rok ale termin miałam na wrzenia i tak sie już zwiazałam z dziewczynami ze mimo to jestem wrzesnióweczką
moja tez urodziła sie prze cc   ponieważ ja miałma stan przedrzucawkowy  mała wazyła 2 kg , teraz nie wiem ilee wazy ale moze bedzie juz 8 kg
pozatym mieszkam w piekarach śląskich
niby jestesm z ojcem Daruni ale nie ejstesmy małżeństwem i cięzko nam się razme porozumieć wiec moja przyszłosc jest nie jasna

 
a ja mam na imię ... Malina:p
nazwisko w trakcie zmian:)
mam 22 lata, mój mąż też:) Maksik urodził nam się 15 lipca w 31 tc w domku i ważył 1700 g:) Ale teraz jest dużym mężczyzną, waży prawie 9 kg:)
w przyszłym roku (na początku-tak jest w planach) wynosimy się do Szwecji, na 90% to będzie Karlskrona
będziemy kończyć studia w Polsce i zarabiać grubą kasę:)))

nie lubię ryb:D i ZUSU
 
czesc ;D
mam na imie Justyna (33l) i wraz z moim mezem Wojtkiem (35l) oraz coreczka Milenka (ur.13.09.2005) mieszkamy w Rzeszowie

Milenka urodzila sie silami natury i troche ja ta natura wymeczyla, bo porod byl dlugi
z wyksztalcenia jestem pedagogiem i doradca personalnym, pracowalam w handlu i w prywatnej szkole, teraz siedze w domku i wychowuje coreczke,

lubie ogladac filmy (najlepiej w kinie ;) ) i jestem uzalezniona od bb ;D
 
Witamy ;D ;D ;D

ja po krótce przedstawiłam się na Wrzesniu, ale tutaj też napiszę...
Mam na imię Karolina (23l), moja córeczka Julka urodziła się 20.09.2005r., jest największym łobuzem jakiego znam :p już pyskuje, jak mówie jej ze czegoś nie wolno to pokazuje mi jęzor, ale ogólnie jest kochana. Jeszcze nie chodzi, dopiero zaczyna sama stać... ;)

Ja lubię bardzo czytać książki, i pochłaniam je jak tylko mam czas...i tak jak Ineczka jestem uzależniona od BB ;D ;D ;D ;D
 
Dzindybry ;D

Mam na imie Ania(24l) i moj malz antosiatato Marek (25l).
Mieszkamy w Tuam w Irlandii.
Moj synus Antos urodzil sie w srode 21.09.2005 o godzinie 07.07 silami natury po 25 godzinach mek. ;D
W przyszlym roku planuje corcie Amelke ;)

moje hobby to synek,ksiazki i dobre jedzenie.
wkurza mnie moj pies, chamstwo i upierdliwi ludzie.

Od wrzesnia ide pracowac w moim zawodzie czyli fryzjerstwie :)
Dziekuje ;D
 
No to teraz ja :D
Gosia, lat 22 (w tym roku jeszcze stuknie 23), mieszkam z Kubusiem w Trzebini.
Kubus urodzil sie 06.09.2005 o 4:35, porod trwal niecale 3 godzinki (naturalny oczywiscie). Pepowine przecial dumny tatus, ktory rowne 2 miesiace temu odszedl do aniolkow.
Kubus jest rozbrykany, ma 9 zebow, nie lubi jesc, natomiast lubi spacerowac prowadzony za raczki (bo sam to jeszcze nie).
Ja od pazdziernika wracam na studia a na razie mam dluuuugie wakacje, ktore powoli juz mi sie nudza.
Tez jestem uzalezniona od BB.
 
reklama
no to teraz moja kolej.

Mam na imię Ania(30 lat ::)), mój mąz Marcin jest ode mnie 2 lata starszy i mamy dwóch synów: Kubusia 6 lat i Łukasza 11 miesięcy i 2 dni (ur 19.09.2005r przez cc). Mieszkamy w Lesznie

Z zawodu jestem specjalistą od administracji a pracuję w dużej japońskiej firmie produkcyjnej.

Bardzo lubie książki ale ostatnio rzadko czytam, bo prawie cały mój wolny czas poswięcam dzieciom i BB ;D Tak jak większośc sprzatam, piore, prasuję (rzadko gotuję) ;)

Mieszkamy w centrum z teściami, ale już niedługo wyemigrujemy na obrzeża miasta i bedziemy mieć kawałek swojej trawki i 100 metrów na grzybki do lasu ;D ;D

Nie lubię chamstwa obłudy i gupoty. :p
Lubie przygody, poznawac nowych ludzi, pizzę i piwko ;D

Na ten moment nie przychodzi mi nic ciekawego do głowy, więc na tym zakończe mój zyciorys ;D ;D. jak ktoś ma pytania to chętnie odpowiem ;)
 
Do góry