reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

reklama
Właśnie znalazłam ten wątek:tak: ale lepiej późno niż wcale:baffled:
Mam na imię Agnieszka, niedawno przekroczyłam trzydziestkę. Jestem od ponad czterech lat szczęśliwą mamusią Dominisi a od prawie sześciu żoną Piotra. Mieszkamy sobie w Lublinie z moimi rodzicami ale może już wiosną pójdziemy na swoje:-D W domu siedzę jakieś 4,5 roku choć wkrótce zamierzam to zmienić:-( muszę pomóc śłubnemu zarabiać na kredyt:baffled::baffled::baffled: ale chyba będę mogła jeszcze do Was zaglądać?
Pozdrawiam gorąco wszystkie mamusie:-)
 
Witam,mam na imię Agnieszka.Mam 27lat.Mieszkamy sobie we Wrocławiu.Tak jak Wy siedzę w domku i zajmuję się moją córeczką Oliwką która ma teraz 17miesięcy.Jest bardzo żywiołowym dzieckiem także nie mogę się przy niej nudzić.Pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
I ja też do Was dołączę:-);-)
Mam na imię Ola i jestem mamą 3 letniego Igorka:-);-):-):-) Mieszkamy razem z teściami jak narazie, jestesmy w trakcie wykańczania własnego domku:-);-):-) juz doczekać sie nie mogę kiedy się do niego wprowadzimy:-);-):-)obecnie przebywam na wychowawczym aż do 17 marca;-):-):rofl2::crazy: a potem czas wracać do pracy:-);-):-) w domku jest fajnie i wesoło codziennie bo przy naszych pociechach nie mozna sie nudzić:-):tak:;-):-D:rofl2:
Pozdróweczki i buziaki dla wszystkich mam:-):-):-)
 
reklama
Do góry