reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

reklama
To na BIelany przez trase Toruńską macie i juz jesteście u mnie :-)
Shedy ma do mnie dwa przystanki :-)
A na pl.Wilsona jest super plac zabaw
 
Mija a to zdiecie Noe ma zrobione na pl.Wilsona?
Bardzo podoba mi sie plac zabaw.Szkoda za tak malo jest takich miejsc a na osiedlowych lacach przerdzewiale hustawki.

pewnie ze jak chorubsko Juli nie wezmie na dobre to jestem zainteresowana jakims spotkaniem...oczywiscie i jak czas pozwoli.
 
I ja jestem za ! Na bielany tez czesto jezdze a predzej na Chomiczowke bo tam mieszka moja tesciowka i pare znajomych....Ale nie obiecuje czy w najblizszym terminie sie wyrobie......
 
Ja jutro nie moge..... remont jeszcze trwa a i jutro ukladanko paneli a ja bym nie przezyla jakbym przy tym nie byla.nadzor musi byc! Ale polecam sie na przyszlosc i zycze udanej zabawy!Moze kiedys u mnie przy kominku w zimowy wieczorek sie spotkamy.....
 
Iwonka fajny pomysl zapodalas:-) Zobaczymy czy cos z tego wypali w przyszlosci...obyyyy:tak: :tak: :tak:

Ja dzis Mija odpadam Jula katar nadal ma i marudzi na maxa.Wczoraj byla troszke rozpalona ale poszlo akysz...

Nastepnym razem z checia...:tak:
 
reklama
Do góry