reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o sobie :) (Poznajmy się)

polaa

Mamusia Kubusia&Wojtusia
Dołączył(a)
13 Październik 2010
Postów
5 436
Miasto
Leicester
Dziewczyny kilka z Was było za tym wątkiem (mam nadzieję, że reszta nie ma nic przeciwko;-)), zaproponowałam Go więc zakładam:-D

Tutaj piszemy o sobie, skąd jesteśmy, nasze zainteresowania, nasze dzieci, można chwalić się zdjęciami;-)

Skoro utworzyłam to zacznę od siebie:-D

Mam na imię Paulina (chociaż wszyscy ktorzy mnie znają wiedzą, że nie lubię swojego imienia i mówią do mnie Pola, tak się przyjęło :)), w lipcu skonczylam 25 lat, mam synka, który za tydzień z kawałkiem skończy 2 latka:tak: Rozrabia na całego:) Mam też męża:-D (za kilka dni będziemy obchodzić pierwszą rocznicę ślubu:)), zwierzątek żadnych nie mamy a szkoda bo je bardzo lubie, nie mamy bo mieszkamy za granicą w UK i latatmy do Polski przynajmniej dwa razy w roku i wtedy nie wiem co bym z nimi zrobiła :) z Polski pochodzę spod Wadowic:tak: taka mała wioska;-) Hmm, to by było chyba na tyle :) A moje hobby to opieka nad moim łobuzem:-D to się rozpisałam, teraz czekam na Was:tak:
 
reklama
Mam na imię Kamila. Jestem mężatką od 30 lipca 2011 r. a szczęśliwą mamusią od 31 października 2009r. Mój Synek ma na imie Wiktor a mąż Grzegorz. Urodziłam się 22 maja 1990r. a mój mąż 30 listopada 1987r. Z wykształcenia jestem fryzjerką lecz na razie nie pracuję w zawodzie, moim aktualnym zawodem jest wychowywanie syna w domu:) Jeszcze niedawno miałam psa i kota lecz musiałam je oddać ponieważ moje dziecko bardzo przez nie chorowało (tak stwierdziła pediatra) , leżeliśmy już 4 razy w szpitalu a w domu choruje dwa razy w miesiącu :(. Jestem dumna że zostało dane mi być mamą po raz drugi :). Mieszkam w Lublinie od urodzenia i kocham moje miasto.
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem z Krakowa, choc pochodze z Poznania. mam 29 lat, a slub bralam we wrzesniu 2009. Pracuje w biurze i bardzo lubie swoja prace. Obecnie jestem na etapie zmian zyciowych:) dopiero co zrobilam prawko, obronilam magistra (filologia angielska) , teraz koncentruje sie na ciazy (to moja pierwsza ciaza w zyciu) i na remoncie naszego przyszlego gniazdka ktore musi byc gotowe na wiosne:) zwierzat nie mam chociaz chcialabym ale na razie mamy zbyt male mieszkanie. poza tym wiekszosc weekendow spedzam poza miastem: albo jedziemy gdzies odpoczac albo odwiedzamy rodzine i znajomych w poznaniu.
ogolnie jestem niepoprawna optymistka i do wszystkiego podchodze z wielkim entuzjazmem. uwielbiam czytac ksiazki, meblowac, przemeblowywac i planowac remonty, i jezdzic na snowboardzie, co niestety chwilowo odpada...
 
Witam.
Mama na inie Gosia, mam 34 lata. Pochodze z Ustki ale od kilku lat mieszkam w pieknej Szkockiej miejscowosci Tarbert otoczonej gorami i morzem. Od 15lat jestem mezatka za co powinni mi dac medel. Ukonczylam AWF w Warszawie na wydziale trenerstwa. Sport a szczegolnie LA to jest moja pasja i moj byly zawod (zawodowo uprawialam LA ). Obecnie pracuje w firmie zajmujacej sie obrobka i dystrybucja owocow morza.
Mamy 14letniego syna Kacpra jest calym naszym zyciem.
Kocham zwierzeta i mam psa staffordshire bull terrier - KAZIK i kota ktory wabi sie RUDY H...J. :-D
Po 12 latach walki, dzieki IN VITRO spelnia sie moje najwieksze marzenie - jestem w ciazy :-):-):-)
A to ja na jednej z plaz w TARBERT
 

Załączniki

  • IMAG0043.jpg
    IMAG0043.jpg
    60,3 KB · Wyświetleń: 306
Ostatnia edycja:
hej mam na imie marta, z wyksztalcenia inzynier organizacji uslug turystyczno hotelaskich ze specjalizacja zywienie, dodatkowo dyplomowana opiekunka dziecka do lat 3 oraz poczatkowa ksiegowa haha duzo tego, pracuje w biurze w firmie zajmujacej sie bezpieczenstwem wyjsc ewakuacyjnych (organizuje prace inzynierow), mam meza od 5 lat, a razem jestesmy 13.
to nasz pierwszy bobo zrobiony za pierwszym razem, mam 32lata wiec jak to sie mowi czas najwyzszy:-D kocham zwierzeta - mam psa chihuahua championa i dwie swinki (jedna jest rowniez championem), marze jeszcze o kocie sphinxie jak sie uda.
Mieszkam od 7lat w irlandii, nie wiem czy wroce do PL..moja pasja to miec pasje doslownie, uwielbiam probowac tego co akurat teraz mnie interesuje, zmieniam hobby jak rekawiczki, jestem zadziorna i czasem zlosliwa ogolnie wiecznie sobie zartuje i patrze bardzo optymistycznie na swiat
 
Mam na imie Sylwia. Jestem z Poznania. Mam 32 lata. Mam 2-letniego synka Marcinka. A teraz po wielu trudach i ciezkich 17 miesiacach jestem znowu w ciazy. Siedze w domu i wychowuje synka. Z wyksztalcenia logistyk, z zawodu sprzedawca, marketingowiec i Bog jeden wie kto jeszcze ;-) Nie sposob zliczyc co robilam. Ostatnio moja pasja to genealogia, oszczedne zycie i gotowanie na parze (ale tego dopiero bede sie uczyc:-)
 
Hej Hej;) Ja mam na imię Paulina, 24 lata:) Skończyłam dziennikarstwo i obecnie studiuje pedagogikę;) Pochodzę z Kraśnika, przez 5 lat mieszkałam w Lublinie a teraz mieszkam razem z mężem Grześkiem i pieskiem Polą na wsi niedaleko Lublina;) Niedługo będziemy obchodzić naszą 1 rocznicę ślubu;) To moja druga ciąża, mam nadzieje zakończy się szczęśliwie:) Jeśli chodzi o moje zainteresowania, to pasjonują mnie podróże, w przyszłości chciałabym spełnić swoje i mojego męża największe marzenie - wyjechać do Afryki i Szkocji;) to chyba tyle tak w skrócie o mnie;)
 
To może ja teraz :)
Katarzyna lat 25 :) zamężna od prawie roku. Mieszkam na Warmii. Skończyłam pedagogikę i pracuję w zawodzie- jestem przedszkolanką. To nasza pierwsza ciąża. Od dzisiaj na zwolnieniu ponieważ praca z dziećmi sprzyja infekcjom. Wcale się tym nie przejmuję, przynajmniej się wyśpię :-D
Uwielbiam spacery po lesie, czytać, oglądać horrory, w sezonie jeździć nad morze, a zimą na łyżwach.;-)
 
No to i na mnie kolej.
Mam na imię Magda, pochodzę z pięknego mistaczka niedaleko Gorzowa Wlkp - Barlinka. Mam 21 lat, od 13 sierpnia tego roku jestem szczęśliwą mężatką. Ukończyłam szkołę leśną, teraz studiuję pedagogikę a pracuje w zakładzie produkującym deskę podłogową i zajmuję się tam surowym drewnem do obróbki a konkretnie kontrolą jego jakości :) tym samym moja praca wiąże się z ciężarami i mam nadzieję, że jak najszybciej pójdę na L4. :)
Lubię... hm. Czytac to na pewno, spacerowac godzinami po zaciszach i słuchac śpiewu ptaków przez cały rok, nie tylko wiosną można je usłyszec! :)

Poza tym to nasze pierwsze i bardzo chciane dzieciątko, które udało nam się stworzyc już za drugim razem :-)
 
reklama
No to i na mnie kolej :-)

Mam na imię Marta. Mam 35 lat. Jestem troszkę po przejściach życiowych (rozwód, śmierć mamy) nooo ale daję sobie w życiu radę.
W tej chwili jestem w związku z najukochańszym mężczyzna na świecie i dzięki niemu wiem co to miłość i szczęście.
To jest tez nasza pierwsza ciąża także oboje to przeżywamy mocno.
Z zawodu jestem technikiem turystyki i praktycznie od ukończenia szkoły pracuję w swoim zawodzie czyli biuro podróży. Właśnie w grudniu planowaliśmy wakacje w Egipcie nioooo i niestety nic z tego ale na całe szczęście bo choć mogę się teraz cieszyć nowym życiem które noszę pod moim sercem !!!!

Ogólnie to jestem optymistką choć czasami łapię się na pesymiźmie !!! Żyję z dnia na dzień choć w tym teraźniejszym stanie raczej juz się nie da tego kontynuować :-)
Mam psa który wabi się diego i 3 koty - józkę, paulinkę i minika :-)
 
Do góry