reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilka słów o sobie

julieet ja też Krzyki ale na granicy ze starym miastem, okolice Wzgórza Partyzantów. Słyszałam, że na klinikach otworzyli darmową szkołę rodzenia ale jeszcze tam nie dzwoniłam. Chciałabym sie wybrać, ale w sumie nie wiem co z tego wyjdzie.
 
reklama
Ja też się witam! Mam na imię Anka, przemieszczam się pomiedzy Krakowem i Warsow, ale całe moje serce należy jednak do grodu kraka ;-) Obecnie oczekuje na nasza małą księżniczke, która mam nadzieje do listopada bedzie grzecznie sobie siedziec brzuchu i czekac az jej sie zachce wyjsc! ;-)
 
Hej listopadówki!
Chciałam się przywitać :) Spodziewam się córeńki:-D Termin mam na 21 listopada i już nie mogę się doczekać spotkania z moją śliczną dziewczynką :)
 
reklama
Do góry