reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilka słów o sobie

Witam Was!
Chciałam sie dołączyć...Mam na imie Agnieszka mam 31lat,mieszkam w Łodzi,mój termin 8 listopada,będę mamą po raz drugi :) Tym razem będzie chłoczyk :)
 
reklama
agaa witaj!! I kolejny chlopiec do kompletu dzieciaczkow listopadowych ;) Fajnie bo na razie przewaga dziewczynek.
 
Witam,
ja może się oficjalnie przedstawię mam na imię Monika mam 29 lat (do września:)), jestem z okolic Krakowa, będę mamą po raz drugi i mam mieć synka - ale moja 10 letnia córka też miała być chłopcem ;) tak że podchodzę do tego z dystansem
kilka razy już wrzuciłam swoje trzy grosze na forum, niestety nadal pracuje dlatego jestem tu raczej gościem
 
reklama
Witam serdecznie. Pozdrawiam Was serdecznie. Ja też oczekuję rozwiązania na listopad :) Tak późno przedstawiam się w Waszym gronie, bo jesteśmy już po dwóch poronieniach, więc było za wiele obaw...
Mam na imię Joanna, jeszcze przed trzydziestką :) Mieszkam w Koszalinie i jestem już mamą 3,5-letniego rozrabiaka...
Pracuję w domu :) jako kurka domowa :-D (uwielbiam to określenie). Przygodę kurki zaczęłam 4 lata temu i na razie nie mam zamiaru nic zmieniać.

Pozdrawiam Was wszystkie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry