reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

    Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Kilka zasad na początek

Marta1981

Rodzyneczka
Dołączył(a)
8 Listopad 2007
Postów
12 665
Miasto
miasto sexu i biznesu
Umieszczam regulamin( w zasadzie dla nowych osób) który zaakceptowałyście:

1. Nowe mamy proszone są o przedstawienie się na wątku https://www.babyboom.pl/forum/lublin-f203/lubelanki-o-sobie-16067/
2. Główna dyskusja toczy się na wątku https://www.babyboom.pl/forum/lublin-f203/czy-sa-tu-jakies-mamy-z-lublina-321/
3. Nowe wątki zakładają jedynie dziewczyny z Lublina po wcześniejszym wspólnym ustaleniu (aby nie zaśmiecać) osoby z zewnątrz będziemy ignorować i usuwać ich wątki.
4. Odnośnie grupy Forum BabyBoom - Lublin i spółka nie ma znaczenia to ile któraś napisała postów i jak długo jest na forum. Po prostu obecne w grupie mamy co jakiś czas będą decydować czy któraś z nowych mam wzbudziła zaufanie i jeżeli tak to zostanie o tym poinformowana przez wiadomość prywatną. Można odmówić.
5. Korzystamy z opcji edytuj, Jeśli po wysłanym przed chwilą poście, chcemy go uzupełnić. Nie piszemy jednego postu pod drugim.
W przypadku nie stosowania się do tego punktu moderator może (w wyjątkowych przypadkach - czyt. nagminnie) łączyć posty.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry