reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

kilku dniowe mleko w piersi

Rozwiązania
0
witam,
od kilku dni zastanawiam sie czy dobrze robie...
otoz moj miesieczny synek jest karmiony butelka...
ale problem jest w tym ze nie odstawil tez na dobre piersi... karmie go butelka ze wzgledu na plaskie sutki ale czasami udaje mi sie przystawic go do piersi... i mam takie pytanko... czy moge podawac synkowi piers w ktorym znajduje sie mleko np z 2 dni???
czasami jest tak ze maly ladnie ssie piers i ubywa mi tego mleka a czasami jest tak ze nosze w sobie mleko z kilku dni... czy powinnam na bierzaco sciagac pokarm laktatorem aby mleko bylo swieza czy takie kilku dniowe tez jest dobre???
prosze o odpowiedz..pozdrawiam agnieszka

reklama

Anecia1111

Fanka BB :)
Miasto
M.
Rozwiązania
0
ktos kiedyś powiedział że nie ma głupic pytań sa tylko głupie odpowiedzi.... ale w tym przypadku wydaje mi się to pytanie troche dziwne... przecież mleczko w piersiach nie psuje sie!

Izabela Frej

Ekspert J&J. Położna
Rozwiązania
0
witam,
od kilku dni zastanawiam sie czy dobrze robie...
otoz moj miesieczny synek jest karmiony butelka...
ale problem jest w tym ze nie odstawil tez na dobre piersi... karmie go butelka ze wzgledu na plaskie sutki ale czasami udaje mi sie przystawic go do piersi... i mam takie pytanko... czy moge podawac synkowi piers w ktorym znajduje sie mleko np z 2 dni???
czasami jest tak ze maly ladnie ssie piers i ubywa mi tego mleka a czasami jest tak ze nosze w sobie mleko z kilku dni... czy powinnam na bierzaco sciagac pokarm laktatorem aby mleko bylo swieza czy takie kilku dniowe tez jest dobre???
prosze o odpowiedz..pozdrawiam agnieszka
Witam- może Pani karmić synka takim mlekiem. Jeśli będzie Pani przystawiała synka często do piersi to może się jeszcze zwiększyć laktacja. Pozdrawiam

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry