reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilku dniowe mleko w piersi

Dołączył(a)
3 Luty 2011
Postów
10
witam,
od kilku dni zastanawiam sie czy dobrze robie...
otoz moj miesieczny synek jest karmiony butelka...
ale problem jest w tym ze nie odstawil tez na dobre piersi... karmie go butelka ze wzgledu na plaskie sutki ale czasami udaje mi sie przystawic go do piersi... i mam takie pytanko... czy moge podawac synkowi piers w ktorym znajduje sie mleko np z 2 dni???
czasami jest tak ze maly ladnie ssie piers i ubywa mi tego mleka a czasami jest tak ze nosze w sobie mleko z kilku dni... czy powinnam na bierzaco sciagac pokarm laktatorem aby mleko bylo swieza czy takie kilku dniowe tez jest dobre???
prosze o odpowiedz..pozdrawiam agnieszka
 
reklama
ktos kiedyś powiedział że nie ma głupic pytań sa tylko głupie odpowiedzi.... ale w tym przypadku wydaje mi się to pytanie troche dziwne... przecież mleczko w piersiach nie psuje sie!
 
witam,
od kilku dni zastanawiam sie czy dobrze robie...
otoz moj miesieczny synek jest karmiony butelka...
ale problem jest w tym ze nie odstawil tez na dobre piersi... karmie go butelka ze wzgledu na plaskie sutki ale czasami udaje mi sie przystawic go do piersi... i mam takie pytanko... czy moge podawac synkowi piers w ktorym znajduje sie mleko np z 2 dni???
czasami jest tak ze maly ladnie ssie piers i ubywa mi tego mleka a czasami jest tak ze nosze w sobie mleko z kilku dni... czy powinnam na bierzaco sciagac pokarm laktatorem aby mleko bylo swieza czy takie kilku dniowe tez jest dobre???
prosze o odpowiedz..pozdrawiam agnieszka
Witam- może Pani karmić synka takim mlekiem. Jeśli będzie Pani przystawiała synka często do piersi to może się jeszcze zwiększyć laktacja. Pozdrawiam
 
Do góry