A to mój też już za mlekiem średnio. Wypije raz lub dwa razy w ciągu dnia a tak to je jeszcze zupkę, owocka, kaszkę raz lub dwa bo zależy czy mleko rano chce czy nie. Więc jego ostatni posiłek jest o 19:00 i to kaszka właśnie a kolejny po 8 rano choć wcale się o niego nie domaga.Moja w dzień to nie za bardzo chce pić mleko już teraz.... I to cały problem. Jak była młodsza potrafiła obudzić się dopiero nad ranem.