reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilogram po kilogramie-czyli jak idzie nam zrzucanie

reklama
9 dni po porodzie: waga 76,5 (z 88kg) jeszcze 14,5kg,hahahaa ciekawe jak ja to zrzuce,przy Marice waga leciala w dol szybciutko a tutaj zaaaastoj:sorry2:
 
Nie wiem ile wazylam przed porodem 13 kwietnia, ale na ostatniej wizycie u gin bylo 80.5 wiec pewnie z 82 moglo byc na finiszu.Wychodzac ze szpitala po 8 dniach wazylam 72.5 a teraz po 3 tyg jest 68.
 
oj dziewczyny bedzie ciezko,czy Wy cwiczycie????
u mnie ta waga stoi, mam 14kg na +,a codziennie robie sobie 1,5h spacerki z wozkiem,wieczorami 20 min cwicze,praktycznie caly czas na nogach,jasnego chlebka nie jem ,tylko razowy i z tego wszystkiego zamiast chudnac to mi tylko krwawienie sie nasililo,juz bylo w kolorach brazu a teraz jakbym miala okres
a jak Wasza przemiana materii?bo u mnie w czasie ciazy bylo super, a teraz zastoj,nie orientujecie sie czy moge brac blonnik jako matka karmiaca?
 
Kacha ja nie cwicze ale chetnie bym zaczela tylko musze poczytac jakie cwiczenia mozna. Niby zostalo mi tylko i az 4 kg ale od kilku dni waga stoi i nadal jest 68.A brzuch to taki miekki glut a zawsze byl plaski.Reszta tluszczu na tylku i udach czyli w miejscach najgorszych do zrzucenia dla mnie.
Nie wiem czy mozna brac blonnik.Moze po prostu wiecej warzyw i owocow,otreby jakies??
 
mnie zostało po porodzie jeszcze 1,5 kg na plusie o ćwiczeniach nie ma mowy ot nie dałabym rady bo wiecznie jestem niewyspana póki co no chyba że wstawanie do niuni można uznać za gimnastykę:tak::tak::tak::tak:
 
oj dziewczyny bedzie ciezko,czy Wy cwiczycie????
u mnie ta waga stoi, mam 14kg na +,a codziennie robie sobie 1,5h spacerki z wozkiem,wieczorami 20 min cwicze,praktycznie caly czas na nogach,jasnego chlebka nie jem ,tylko razowy i z tego wszystkiego zamiast chudnac to mi tylko krwawienie sie nasililo,juz bylo w kolorach brazu a teraz jakbym miala okres
a jak Wasza przemiana materii?bo u mnie w czasie ciazy bylo super, a teraz zastoj,nie orientujecie sie czy moge brac blonnik jako matka karmiaca?
Witaj po ostatniej ciąży chciałam sobie kupić jakis preparat z błonnikiem w aptece ale na ulotce był zakaz dla kobiet w ciąży i karmiących...niestety. Ale potem przestałam liczyć kilogramy i się ważyć i przez lato schudłam do wagi o 6 kg mniej niż przed ciążą...naprawdę karmienie pomaga w tym!!!!! A lato też jest łaskawe dla odzyskania pieknej linii:-)
 
reklama
Do góry