reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilogram po kilogramie-czyli jak idzie nam zrzucanie

Ja na szczęście nie mam w domu wagi :-D Czy wiecie może, jak szybko po cesarce mogę zacząć normalnie ćwiczyć mięśnie brzucha albo przynajmniej pójść na basen?
 
reklama
a ja przybrałam 13 kilo, a dziś- 9 dni po porodzie na wadze pokazało sie dokładnie tyle samo, co przed ciążą :-D:-D:-D czyli 0 do zrzucania - muszę tylko poćwiczyć troszke mięśnie brzuszka - dalej też smaruję sie oliwką, jak przez całą ciążę :tak::tak::tak:
 
ja przybrałam w ciązy 7 kg i ze szpitala wyszłam juz w ubraniach z przed ciąży a teraz siedem miesiecy po urodzeniu waze o 7 kg mniej niz normalnie (przed ciążą) jak tak dalej pójdzie to bede wyglądac jak modelka :-)
 
pozazdroscic!!!!!
a mi jeszcze 11,6 do zrzucenia zostalo,a 21czerwca ide na wesele i zalozylam sobie ,ze schudne 4kg do tego czasu,hihi,ciekawe,oj ciekawe
 
A mi zostało do zrzucenia 6 kg z 15. Mam nadzieję, że szybko uda mi się zrzucić pozostałości:tak:
 
Mnie po porodzie spadlo 12 kg do zrzucenia drugie tyle... zobaczymy czy chociaz z 6 kg schudne do sierpnia bo mam swoje wesele:baffled::baffled:
 
Ja 4 dni po porodzie... przytylam w ciazy 15 kg, spadlo 7, a przed nami 8 do zrzucenia... mysle, ze chyba tak latwo nie pojdzie..
Ale za to brzuch mam juz prawie zupelnie plaski jak przed ciaza i jestem w lekkim szoku, ze tak szybko!
 
a ja zalamana jestem,waga ruszyla,ale w druga strone,przytylam jeszcze kilogram,a cwicze,malo jem,karmie,ide popelnic hara kiri,:crazy::crazy::crazy::szok::szok::szok::szok:d
co wy robicie,ze chudniecie
 
Mi również zostało mało co do zrzucenia, zaledwie albo aż 4 kg z 16 kg, mała ze mnie wyciąga zapasy z ciąży:-D. Jak tak dalej pójdzie to mam nadzieję, że coś więcej kilogramów ze mnie ściągnie:tak::-D:-D byłoby fajnie:happy2:
 
reklama
w ciazy przytylam ok 15. po porodzie mialam ok 8 mniej, potem troche chudlam a od 2 tyg waga stoi, wiem, ze jem juz bardziej regularnie ale niech zacznie spadac! mam jakies 5-6 do przodu.
 
Do góry