reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kilogram po kilogramie-czyli jak idzie nam zrzucanie

mm81

Majowe mamy'08
Mi do wagi sprzed ciazy zostalo 4 a wlasciwie 3.5 kg.Teraz moja dieta jest malo urozmaicona bo wiele rzeczy wykluczylam, ale niestety objadam sie ciastkami owsianymi i boje sie,ze w ten sposob waga pojdzie w gore.
Oczywiscie nie cwicze ale chodze codziennie na kilkukilometrowe spacery z Ania.

reklama

iwonka2006

Szczesliwa mamusia!
Ja jak zaszlam w ciaze wazylam 72 kilo ,dzis waze 79.Ale nie chciala bym juz chudnac oprocz brzucha bo jeszcze dosc spory mi wisi i czuje ze beda problemy.No bez cwiczen sie nie obejdzie.

cosmolady

grudzień '06, maj '08
Miasto
Halle
mi zostało jeszcze 10 kg:szok: tyłek jest ok bo mieszcze się w spodnie sprtzed ciąży, ale... ten brzuch.. wypływa mi, jakby to skomentował mój kolega "widać, że smakowało"... tego brzucha--> tłuszczu i skóry jest tak dużo że nie wiem czy w 2 lata to spale przy intensywnych ćwiczeniach (zaczynam od lipca) no i nogi mam giganty w tym roku w kiecce się nie pokaże :no:

Miasto
Radom
Ja urodziłam 20 maja, waga przed ciążą 60 kg, a przed porodem 82. Miałam cesarkę i już po tygodniu miałam 14 kg mniej. Zostało mi jeszcze 5 kg, ale na razie zatrzymała sie waga. Myślę że gdybym zaczęła ćwiczyć, no ale jeszcze czuję trochę szew i nie chce sie forsować, ale niedługo biorę sie za siebie.:cool:

M

madamagda

Gość
Jedyne co mi zostało to pokazanie poporodowego brzuszka, 2 tygodnie po urodzeniu, 14,5 kg zrzuciłam, pozostało 3,5 kg.
ssa43159ks9.jpg

ssa43160gt0.jpg

ssa43156eq7.jpg

dla porówniania przed porodem
2dnipoterminieal4.jpg

panna_migotka

Mama Igusi/Majowe Mamy'08
Miasto
Kraków
Madamagda, masz śliczny brzusio, ale bym taki chciała mieć. Mi został straszny flak, rozstęp na rozstępie, pępek mi wylazł i już tak został, ogólnie można się wystraszyć mojego brzuszyska :-D Ale myślę sobie, że i tak było warto się poświęcić ;-)

niesia

Majowe mamy'08
Madamagda nooo zgrabna mamuśka jesteś.
A ja nie mam pojęcia ile obecnie ważę. Jak szłam do porodu miałam 16 kg na +. Teraz są prawie 4 tygonie po porodzie a ja dalej nie mogę zmieścić się w swoje spodnie przed ciąży, nawet w takie szersze też nie...:-( Po urodzeniu pierwszego dziecka dość szybko się wbiłam w stare spodnie, a teraz....:confused:

Aneta1981

Fanka BB :)
panna migotka a już myślałam że jestem sama z tym brzuchem i rozstępami-ryczeć się chce.Ale tak jak piszesz-patrząc na małą o tym się nie myśli. Do tego mąż strasznie mnie na duchu podtrzymuje.
Zostało mi do zrzucenia ok 10 kg, a przytyłam pomad 20 kg.
Kupiłam też pas poporodowy-nie wiem czy coś pomaga? Podobno trzeba i tak ćwiczyć żeby mięśnie nie wiotczały-za jakieś 2 tyg. zacznę.

reklama

cfcgirl

Mamusia Marysi
Miasto
Shipley, Anglia
Ja już też wróciłam do wagi wyjściowej. No a teraz tylko ćwiczenie mięsni. Najbardziej mnie martwi,że mam niezły apety a najgorsze ,że na słodycze. O ile w ciąży tego nie miałam o tyle teraz mnie ciągnie.
Znalazłam takie ćwiczenia , może pomogą...O ile się zmobilizuje...
aerobiczna6weiderade7.jpg

A oto jak wyglądamy
s7005626cq3.jpg

Do góry