reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kilogram po kilogramie-czyli jak idzie nam zrzucanie

Mi do wagi sprzed ciazy zostalo 4 a wlasciwie 3.5 kg.Teraz moja dieta jest malo urozmaicona bo wiele rzeczy wykluczylam, ale niestety objadam sie ciastkami owsianymi i boje sie,ze w ten sposob waga pojdzie w gore.
Oczywiscie nie cwicze ale chodze codziennie na kilkukilometrowe spacery z Ania.
 
reklama
Ja jak zaszlam w ciaze wazylam 72 kilo ,dzis waze 79.Ale nie chciala bym juz chudnac oprocz brzucha bo jeszcze dosc spory mi wisi i czuje ze beda problemy.No bez cwiczen sie nie obejdzie.
 
mi zostało jeszcze 10 kg:szok: tyłek jest ok bo mieszcze się w spodnie sprtzed ciąży, ale... ten brzuch.. wypływa mi, jakby to skomentował mój kolega "widać, że smakowało"... tego brzucha--> tłuszczu i skóry jest tak dużo że nie wiem czy w 2 lata to spale przy intensywnych ćwiczeniach (zaczynam od lipca) no i nogi mam giganty w tym roku w kiecce się nie pokaże :no:
 
Ja urodziłam 20 maja, waga przed ciążą 60 kg, a przed porodem 82. Miałam cesarkę i już po tygodniu miałam 14 kg mniej. Zostało mi jeszcze 5 kg, ale na razie zatrzymała sie waga. Myślę że gdybym zaczęła ćwiczyć, no ale jeszcze czuję trochę szew i nie chce sie forsować, ale niedługo biorę sie za siebie.:cool:
 
Jedyne co mi zostało to pokazanie poporodowego brzuszka, 2 tygodnie po urodzeniu, 14,5 kg zrzuciłam, pozostało 3,5 kg.
ssa43159ks9.jpg

ssa43160gt0.jpg

ssa43156eq7.jpg

dla porówniania przed porodem
2dnipoterminieal4.jpg
 
Madamagda, masz śliczny brzusio, ale bym taki chciała mieć. Mi został straszny flak, rozstęp na rozstępie, pępek mi wylazł i już tak został, ogólnie można się wystraszyć mojego brzuszyska :-D Ale myślę sobie, że i tak było warto się poświęcić ;-)
 
Madamagda nooo zgrabna mamuśka jesteś.
A ja nie mam pojęcia ile obecnie ważę. Jak szłam do porodu miałam 16 kg na +. Teraz są prawie 4 tygonie po porodzie a ja dalej nie mogę zmieścić się w swoje spodnie przed ciąży, nawet w takie szersze też nie...:-( Po urodzeniu pierwszego dziecka dość szybko się wbiłam w stare spodnie, a teraz....:confused:
 
panna migotka a już myślałam że jestem sama z tym brzuchem i rozstępami-ryczeć się chce.Ale tak jak piszesz-patrząc na małą o tym się nie myśli. Do tego mąż strasznie mnie na duchu podtrzymuje.
Zostało mi do zrzucenia ok 10 kg, a przytyłam pomad 20 kg.
Kupiłam też pas poporodowy-nie wiem czy coś pomaga? Podobno trzeba i tak ćwiczyć żeby mięśnie nie wiotczały-za jakieś 2 tyg. zacznę.
 
reklama
Ja już też wróciłam do wagi wyjściowej. No a teraz tylko ćwiczenie mięsni. Najbardziej mnie martwi,że mam niezły apety a najgorsze ,że na słodycze. O ile w ciąży tego nie miałam o tyle teraz mnie ciągnie.
Znalazłam takie ćwiczenia , może pomogą...O ile się zmobilizuje...
aerobiczna6weiderade7.jpg


A oto jak wyglądamy
s7005626cq3.jpg
 
Do góry