reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

Dziekuje Dziewczyny za tak szybkie odpowiedzi :-) jak widac nie ma na to reguly - zreszta jak na wszystko- kazda kobieta jest inna i kazda inaczej to wszystko przechodzi :-)
ja mam jedynie nadzieje, ze nie przybiore jakos drastycznie nagle, a przyrost ten bedzie albo taki sam jak do tej pory, albo sie zatrzyma, juz nawet nie marze o tym by cos zgubic :-) u mnie nagly skok wagi byl na pocztaku ciazy, juz w 13 tyg mialam na plus jakies 3 kg, pozniej sie ladnie unormowalo, no i mam nadzieje ze tak zostanie, bo kolejnego naglego skoku chyba nie wytzrymam :-)
 
reklama
Oto ja: 40 tydzień na + 13 kg, ale przez ostatnie 2 tyg przybrałam prawie 3 kg :szok:. A podobno na koniec waga spada :crazy:
 
Kacha u mnie nie dosc ze nic nie spada od kilku dni to zwazylam sie na wadze elektronicznej i wyszlo,ze mam 3 kg wiecej do zrzucenia niz pokazywala moja zwykla waga.
Ciekawe ile pokaze waga u gin bo to bedzie najbardziej wiarygodne bo na tamtej wadze sie wazylam od wrzesnia i wg tamtej byly liczone zdobyte kg.

Kacha a jakie imie dla synka wybraliscie??
a synus ma na imie Alanek
 
Do góry