reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy PO ciazy

  • Starter tematu Użytkownik Usunięty
  • Rozpoczęty
U

Użytkownik Usunięty

Gość
Kochane, jak Wam idzie zrzucanie kg? ja w tej chwili dwa tyg po porodzie mam jeszcze 4 na plusie - wszystko siedzi w pupie i brzuchu - nie wchodze jeszcze w spodnie sprzed ciazy :( cwiczyc nie jestem w stanie bo po cc jeszcze mnie pobolewa wszystko, na razie w ruch poszły peelingi i kremy ujedrniające poporodowe, ale nie wiem czy szybko się uda powrócić do starego wyglądu
 
reklama
Munie, a ile w sumie przytyłaś? 12kg z tego co pamiętam prawda? No to i tak masz 8 za sobą!:-) a to dopiero 2 tyg po porodzie! Z ćwiczeniami na pewno bedziesz musiała na razie poczekać...ale spokojnie na pewno wrócisz do formy:)
 
12 przybrałam w ciazy - i te 4 mi zostały :( juz sama waga mi obojetna jest, najwazniejsze abym weszla w stare spodnie! to jest moj cel :D moze uda sie wykarmic mala tymi kilogramami
 
Ja tak jak juz pisałam przytyłak koło 22kg od razu po cc straciłam 11 i dziś sie ważyłam i kolejne 10 na minusie. Tylko brzuch mnie martwi. Jest straszny :(
 
Ja tak jak Blair przytyłam w ciąży ok 22kg. Ale muszę się Wam przyznać że na wagę jeszcze nie weszłam.Ze strachu chyba że pewnie jeszcze duuuuużżżżoo do zrzucenia :baffled:
 
Ja tak jak Blair przytyłam w ciąży ok 22kg. Ale muszę się Wam przyznać że na wagę jeszcze nie weszłam.Ze strachu chyba że pewnie jeszcze duuuuużżżżoo do zrzucenia :baffled:

ja mam to samo... weszłam przed chwilą na wagę i tak jak myślałam połowa do zrzucenia została :-(
zastanawiam się też jak to zrzucić :baffled:
jeść to nie jem właśnie za dużo teraz a ograniczyć się bardziej niż to minimum które jem to się boję ze względu na laktację...
Munie a jakich kremów i pilingów używasz? też bym coś w końcu zakupiła
 
Karola2, ja sie smaruje pharmaceris balsam poporodowy i stosuję peeling ziaja taki zwykly pomaranczowy

ja nie moge sie doczekac az wejde w spodnie sprzed ciazy... tylko boje sie ze to nigdy nie nastapi :(
 
cyska w aptece go dostaniesz, takiej która ma te kosmetyki Pharmaceris - kosztuje ok 35 zł

ja peelinguje sie i smaruje od ok tygodnia i juz widze ze skora jest bardziej jedrna - brzuszek w polowie juz mam plaski - tylko na dole jeszcze troche wystaje, ale to chyba jeszcze efekt niezwiniętej do konca macicy, w sumie dopiero mi 2 tyg pologu minęły i jeszcze krwawię :(
 
reklama
Do góry