reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy w dół :D :D

patka90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Lipiec 2014
Postów
446
Miasto
Szczecin
Dziewczyny które chcą się pozbyć tych kilogramów po ciąży :D potrzebuje wsparcia!!!!!! :) do swoich urodzin czyli do 13 listopada chce schudnąć 10 kg A od urodzin do Bożego Narodzenia chce schudnąć chociaż 5 kg.
Ta waga po tej ciazy wogule nie chce spadać masakra jakaś (No dobra podjadam trochę :D)

Ktoś dołączy do mnie?
 
reklama
Ja chudnąć już nie musze, ale chcę walczyć o utrzymanie obecnej wagi i chce też zająć się wzmocnieniem brzucha, który jeszcze mi odstaje i strasznie słaby jest. Po dzisiejszych ćwiczeniach, które były bardzo lajtowe czuje, że będę miała zakwasy.
 
ja też dołączam :)

kilogramy kiepsko w dół,ale ja zapominam o piciu;(
miałam gdzieś rozpiskę od dietetyka ,ale wsiąkła.
Za porządną dietę mogę się zabrać jak skończę karmić - to zdanie mojej dietetyczki .

Na razie staram się -( wszystko uzależnione od Młodego)
jeść max do 2 godzin po wstaniu , regularnie ,nie robić dużych przerw m/ posiłkami ,owoce raczej rano
nie jem słodyczy ( od dawna )
nie piję gazowanego ( też od wieków)
no i ruszam się
chcę wrócic do nordic walkingu

chciałabym zrzucić dużo -ok 15 kg
wspieram każdą ...
 
Ja tez dołączam :-) mi kg tez zostały i nie chcą zejść chciała bym chociaż z 6 kg zrzucić. Na początku września ćwiczyłam chodakowska ale później przyjechali teściowie i juz nie ćwiczę bo jakoś głupio mi przy nich :-D poczekam aż pojadą
 
reklama
W pozycji jak do brzuszków trzeba podnieść głowę i zobaczyć czy robi się takie uwypuklenie na brzuchu i czy jest w okolicach pępka taka "dziura". To rozejście mięśni. Im większe tym bardziej trzeba uważać ćwicząc.

Trzeba uważać na:
- rozkroki głębokie
- tzw "tłocznie" czyli kiedy obie nogi są w górze i ćwiczymy mięśnie brzucha
- w większości ćwiczeń trzeba wciągać pępek żeby te mięśnie brzucha asekurować
- trzeba ostrożnie robić wszystkie brzuszki czy to normalne czy skośne, żeby nie pogłębiało się to rozejście mięśni.

To jest to co pamiętam, bo nie przykładałam do tego wielkiej wagi, bo chodzę na zajęcia gdzie prowadząca dba o to żeby ćwiczenia były bezpieczne.
 
Do góry