reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy

natala95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Luty 2017
Postów
1 785
Kochane jak wam się udało zrzucić kilogramy po ciąży ? Ja mam za sobą trzy w czym ostatnia do poronienie ale ogolnie kilogramy które doszly w pierwszej i drugiej ciąży w czym w drugiej bardziej spadało ale potem urosło zostały i na chorobę się ich pozbyć nie mogę a moja waga jest zalamujaca ... Korzystam i z pomocy dietetyka i ćwiczę i nic nie pomaga już nie wiem czy to porostu już taka moja natura ,jestem załamana
 
reklama
Hmm ja nic nie robilam jestem szczupła w ciazy malo przytyłam i po porodzie odrazu waga spadła cala (ciazowa.)
Waze 52 bodajze albo 3 przy 168/9 cm
Teraz jestem chudsza niz przed ciąża .
Moze daj sobie czasu długo cwiczysz ?
Nie odrazu Krakow zbudowano ;-) Ale na pewno duzo robi organizm i genetyka.
 
Hmm ja nic nie robilam jestem szczupła w ciazy malo przytyłam i po porodzie odrazu waga spadła cala (ciazowa.)
Waze 52 bodajze albo 3 przy 168/9 cm
Teraz jestem chudsza niz przed ciąża .
Moze daj sobie czasu długo cwiczysz ?
Nie odrazu Krakow zbudowano ;-) Ale na pewno duzo robi organizm i genetyka.
Zaczęłam po połogu okolo 5 lat temu z przerwą roczna bo byłam w ciąży ...
 
Przyjrzyj sie swojej diecie i odstaw to ci najbardziej kaloryczne.
U mnie tez sprawdza sie metoda odsuwania w czasie tego na co ma sie ochotę. Tzn jeśli mam ochotę na czekoladę mowię sobie: zjem za chwile lub : zjem rano i najcześciej najcześciej o niej zapominam.
 
A to witaj w klubie mi też zostało 16 kg po dwóch ciazach.
Wazylam 48 teraz 64. Wiem co czujesz, sama czuje się jak mors; a miałam takie fajne ciałko a teraz dupa. Zwisy brzucha, cellulit, rozstępy, żylaki. Żyć nie umierać, ważne że jesteśmy mamami super mamami. Damy radę i zwalić to dziadostwo. Tylko czas. Ja do cierpliwych nie należę, wstydzę się swojego ciała; nawet przed mężem i będę walczyć aż do skutku.
Ile masz wzrostu?
 
Unikam przetworzonej żywności. Staram się jeść zdrowo. Dużo warzyw. Nie jem nabiału. Pije wodę. W mojej diecie są zdrowe tłuszcze. Czytam składy. Unikam cukru. Nie jestem fanką diet opartych na liczeniu kalorii. PS. Mi też zostało kilka kilogramów po ciąży. Przytyłam prawie 22 kg.
 
reklama
Kochane jak wam się udało zrzucić kilogramy po ciąży ? Ja mam za sobą trzy w czym ostatnia do poronienie ale ogolnie kilogramy które doszly w pierwszej i drugiej ciąży w czym w drugiej bardziej spadało ale potem urosło zostały i na chorobę się ich pozbyć nie mogę a moja waga jest zalamujaca ... Korzystam i z pomocy dietetyka i ćwiczę i nic nie pomaga już nie wiem czy to porostu już taka moja natura ,jestem załamana
a robiłaś badania, w tym tarczycę i cukier? bo skoro ćwiczysz i jesteś pod opieką dietetyka, to dziwne że nie chudniesz. jak wyniki masz ok, to ja bym chyba zmieniła dietetyka
 
reklama
Do góry