reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kim Będę gdy Dorosnę!!!

Anioleekk78

Zaciekawiona BB
Witam,

Tak sobie pomyślałam, ze to dobry dział na to aby sie pochwalić pomysłami naszych dzieci, KIM BEDĘ JAK DOROSNĘ...

Więc zaczynamy

Co prawda moj maluszek ma dopiero 2,5 latka i dopiero od niedawna zaczął więcej mowić, oprócz swoich ukochanych słów mama i tata...wczoraj mnie zaskoczył i powiedział, ze bedzie latał...(o zgrozo hehe!)

reklama

99Kasia

Zaangażowana w BB
Miasto
Les Sables d'Olonne
Moja córeczka ciągle mówi jak to już się nie może doczekać dorosłości :-). Niedawno mówiła, że chce być modelką, nawet błagała mnie żebym zabrała ją na casting, a teraz mówi wszystkim, że będzie nauczycielką jak mama :tak:

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
lena_89 Poznajmy się- czyli ile mamy lat i kim jesteśmy :) Dzieci urodzone w lipcu 2013 270
H gdzie na wakacje w okolice (do 80 kim) Łodzi Łódź 21
antar Kim są lutowe mamusie- poznajemy się Dzieci urodzone w lutym 282
aaaneta23 z kim spotkam sie w sierpniu na porodowce w św.rodzinie? Dzieci urodzone w sierpniu 2007 2
E Jakie jest drugie Imię waszego dziecka i po kim nadane??? Roczniaki i dwulatki 98
Agatatje POROD:)co?gdzie?kiedy?z kim?jak?itd Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 590
T Kim chcialo by byc Twoje dziecko? :) Początek szkoły 14
T Kim chcialo by byc Twoje dziecko? :) Przedszkolaki 47
R wzrost dziewczynki Potrzebuję porady 4
Lalalala Prosze o radę. Czy mogę być w ciąży??? Starania Potrzebuję porady 30
M Boję się że będę złą matką Potrzebuję porady 12
A Czy możliwe że kolejną ciąże będę musiała leżeć ? Potrzebuję porady 3
leprecon będę miała syna ...nie chce mi się dalej żyć Potrzebuję porady 34
Lena142 Zaśniad częściowy. Czy kiedyś będę mamą? Poronienia 11
C Cassidy40 Potrzebuję porady 1
N Czy będę miała dzidziusia? Potrzebuję porady 3
mama2006 Mamy, które będę miały CESARSKIE CIĘCIE... Dzieci urodzone w lutym 2012 72
KasiaMamaTrójki Będę wdzięczna baaaaardzo za Waszą Dziewczyny opinię!!! :)) Warszawa 10
skaba1 A jeśli dom będę miał... - czyli wszystko o czterech kątach Dzieci urodzone w marcu 2008 1013
mamaEmilki2005 Będę miała bliźnięta !!!!!! Ciąża, poród, połóg 13
L lipiec 05'-będę mamą Dzieci urodzone w lipcu 2005 20
L Gdy dzieci chorują, mama fiksuje. Potrzebuję porady 6
R Co teraz gdy sa dwie ciaze.. Potrzebuję porady 12
olgatu 12 miesięczne dziecko zasypia przy piersi. Jak odstawić gdy nie chce mleka z butelki i nie potrafi samo zasnąć?:( Potrzebuję porady 10
Inka_89 Co gdy nie chce karmić piersia BB położna radzi mamom 127
nafoczka A gdy już nam się UDA.... :D Ciąża po poronieniu 6
D Tak bardzo boli gdy Ona cierpi w samotnosci. Porady prawnika 0
D Odstawienie od piersi 8 mieisęcy gdy nie chce smoczka Niemowlaki 1
L4dY-bIrd Pozytywnie o Porodzie WROCŁAW "Gdy poród nie przebiega zgodnie z planem" 24.10. 17:30 Ogłoszenia - Dolny Śląsk 1
E Gdy mąż nie chce seksu... Rozmowy o seksie 105
czarna76 Uregulowanie spotkan z dziećmi gdy ojciec za granicą Porady prawnika 6
E Zmęczenie materiału-gdy macierzyństwo przestaje cieszyć-przyczyna?...POMOCY!!!!!! Zwierzenia 4
T co robić gdy u 5 cio latak migdalki dokuczają... Przedszkolaki 6
E Gdy dziecko bije inne dzieci-juz nie wiem co robic.. Przedszkolaki 3
99Kasia Sama mama - gdy ojciec chce, ale nie może widywać się z dziećmi Archiwum Samodzielnych rodziców 4
anuszkale Reakcje waszych pociech gdy wracacie do domu-15 miesieczne dziecko Roczniaki i dwulatki 6
N Samotne wychowywanie dzieci gdy mąż za granicą Trójmiasto 3
A sciagniecie zaleglosci alimentacyjnej, gdy dziecko mieszka za granica Porady prawnika 1
S Co robić gdy cierpliwość się kończy a melisy się nie lubi...czyli bunt,bunt !!! Roczniaki i dwulatki 24
KamilaLublin Gdy pojawia się młodsze rodzeństwo... Dzieci urodzone w czerwcu 2012 32
tentine Gdy umowa na czas określony kończy się po terminie porodu Porady prawnika 1
N 2 dni na dziecko - czy może wziąśc tata gdy mama jest na wychowawczym Porady prawnika 1
I Gdy dziecko nie je warzyw ? Żywienie dzieci - porady 6
martolinka Gdy pojawia się rodzeństwo... Dzieci urodzone w kwietniu 2012 109
M Gdy dziecko boi się dentysty? Zdrowe dziecko 20
masebi gdy coś znika w przedszkolu Przedszkola 3
Sisi89 Roczne dziecko krztusi sie kazdym łykiem gdy daje mu wode, sok itd. POMOCY! Żywienie dzieci - porady 11
Mistres gdy w ciąży kończy mi się umowa Porady prawnika 1
J Prawa ojca gdy nie płaci alimentów. Porady prawnika 1
E gdy adres biologicznego ojca jest nieznany Porady prawnika 4