reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kim Będę gdy Dorosnę!!!

Anioleekk78

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam,

Tak sobie pomyślałam, ze to dobry dział na to aby sie pochwalić pomysłami naszych dzieci, KIM BEDĘ JAK DOROSNĘ...

Więc zaczynamy

Co prawda moj maluszek ma dopiero 2,5 latka i dopiero od niedawna zaczął więcej mowić, oprócz swoich ukochanych słów mama i tata...wczoraj mnie zaskoczył i powiedział, ze bedzie latał...(o zgrozo hehe!)

reklama

dzustta

Mama sierpniowa'06
Miasto
niedaleko w\Wrocławia ;)
Rozwiązania
0
Moja kluseczka jeszcze nic nie mówi ale gdy tylko w telewizji tańczą odrywa się od zabawy i wpatruje się póki nie skończa.........hmmm może coś w tym jest:-D

madzia24

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mój synek w maju skończy 4 latka i jak ostatnio w telewizji oglądał obchody z 11 listopada stwierdził ze chce zostac żołnierzem:tak:;-)

99Kasia

Zaangażowana w BB
Miasto
Les Sables d'Olonne
Rozwiązania
0
Moja córeczka ciągle mówi jak to już się nie może doczekać dorosłości :-). Niedawno mówiła, że chce być modelką, nawet błagała mnie żebym zabrała ją na casting, a teraz mówi wszystkim, że będzie nauczycielką jak mama :tak:

Rozwiązania
0
Mój jeszcze nie sprecyzował, ale ciągnie go do książeczek ze strażakami więc...? :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
lena_89 Poznajmy się- czyli ile mamy lat i kim jesteśmy :) Dzieci urodzone w lipcu 2013 270
H gdzie na wakacje w okolice (do 80 kim) Łodzi Łódź 21
antar Kim są lutowe mamusie- poznajemy się Dzieci urodzone w lutym 282
aaaneta23 z kim spotkam sie w sierpniu na porodowce w św.rodzinie? Dzieci urodzone w sierpniu 2007 2
E Jakie jest drugie Imię waszego dziecka i po kim nadane??? Roczniaki i dwulatki 98
Agatatje POROD:)co?gdzie?kiedy?z kim?jak?itd Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 590
T Kim chcialo by byc Twoje dziecko? :) Początek szkoły 14
T Kim chcialo by byc Twoje dziecko? :) Przedszkolaki 47
R wzrost dziewczynki Potrzebuję porady 4
Lalalala Prosze o radę. Czy mogę być w ciąży??? Starania Potrzebuję porady 30
M Boję się że będę złą matką Potrzebuję porady 12
A Czy możliwe że kolejną ciąże będę musiała leżeć ? Potrzebuję porady 3
leprecon będę miała syna ...nie chce mi się dalej żyć Potrzebuję porady 34
Lena142 Zaśniad częściowy. Czy kiedyś będę mamą? Poronienia 11
C Cassidy40 Potrzebuję porady 1
N Czy będę miała dzidziusia? Potrzebuję porady 3
mama2006 Mamy, które będę miały CESARSKIE CIĘCIE... Dzieci urodzone w lutym 2012 72
KasiaMamaTrójki Będę wdzięczna baaaaardzo za Waszą Dziewczyny opinię!!! :)) Warszawa 10
skaba1 A jeśli dom będę miał... - czyli wszystko o czterech kątach Dzieci urodzone w marcu 2008 1013
mamaEmilki2005 Będę miała bliźnięta !!!!!! Ciąża, poród, połóg 13
L lipiec 05'-będę mamą Dzieci urodzone w lipcu 2005 20
L Gdy dzieci chorują, mama fiksuje. Potrzebuję porady 6
R Co teraz gdy sa dwie ciaze.. Potrzebuję porady 12
olgatu 12 miesięczne dziecko zasypia przy piersi. Jak odstawić gdy nie chce mleka z butelki i nie potrafi samo zasnąć?:( Potrzebuję porady 10
Inka_89 Co gdy nie chce karmić piersia BB położna radzi mamom 127
nafoczka A gdy już nam się UDA.... :D Ciąża po poronieniu 6
D Tak bardzo boli gdy Ona cierpi w samotnosci. Porady prawnika 0
D Odstawienie od piersi 8 mieisęcy gdy nie chce smoczka Niemowlaki 1
L4dY-bIrd Pozytywnie o Porodzie WROCŁAW "Gdy poród nie przebiega zgodnie z planem" 24.10. 17:30 Ogłoszenia - Dolny Śląsk 1
E Gdy mąż nie chce seksu... Rozmowy o seksie 105
czarna76 Uregulowanie spotkan z dziećmi gdy ojciec za granicą Porady prawnika 6
E Zmęczenie materiału-gdy macierzyństwo przestaje cieszyć-przyczyna?...POMOCY!!!!!! Zwierzenia 4
T co robić gdy u 5 cio latak migdalki dokuczają... Przedszkolaki 6
E Gdy dziecko bije inne dzieci-juz nie wiem co robic.. Przedszkolaki 3
99Kasia Sama mama - gdy ojciec chce, ale nie może widywać się z dziećmi Archiwum Samodzielnych rodziców 4
anuszkale Reakcje waszych pociech gdy wracacie do domu-15 miesieczne dziecko Roczniaki i dwulatki 6
N Samotne wychowywanie dzieci gdy mąż za granicą Trójmiasto 3
A sciagniecie zaleglosci alimentacyjnej, gdy dziecko mieszka za granica Porady prawnika 1
S Co robić gdy cierpliwość się kończy a melisy się nie lubi...czyli bunt,bunt !!! Roczniaki i dwulatki 24
KamilaLublin Gdy pojawia się młodsze rodzeństwo... Dzieci urodzone w czerwcu 2012 32
tentine Gdy umowa na czas określony kończy się po terminie porodu Porady prawnika 1
N 2 dni na dziecko - czy może wziąśc tata gdy mama jest na wychowawczym Porady prawnika 1
I Gdy dziecko nie je warzyw ? Żywienie dzieci - porady 6
martolinka Gdy pojawia się rodzeństwo... Dzieci urodzone w kwietniu 2012 109
M Gdy dziecko boi się dentysty? Zdrowe dziecko 21
masebi gdy coś znika w przedszkolu Przedszkola 3
Sisi89 Roczne dziecko krztusi sie kazdym łykiem gdy daje mu wode, sok itd. POMOCY! Żywienie dzieci - porady 11
Mistres gdy w ciąży kończy mi się umowa Porady prawnika 1
J Prawa ojca gdy nie płaci alimentów. Porady prawnika 1
E gdy adres biologicznego ojca jest nieznany Porady prawnika 4