reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim Będę gdy Dorosnę!!!

Anioleekk78

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Listopad 2006
Postów
57
Witam,

Tak sobie pomyślałam, ze to dobry dział na to aby sie pochwalić pomysłami naszych dzieci, KIM BEDĘ JAK DOROSNĘ...

Więc zaczynamy

Co prawda moj maluszek ma dopiero 2,5 latka i dopiero od niedawna zaczął więcej mowić, oprócz swoich ukochanych słów mama i tata...wczoraj mnie zaskoczył i powiedział, ze bedzie latał...(o zgrozo hehe!)
 
reklama
Moja córeczka ciągle mówi jak to już się nie może doczekać dorosłości :-). Niedawno mówiła, że chce być modelką, nawet błagała mnie żebym zabrała ją na casting, a teraz mówi wszystkim, że będzie nauczycielką jak mama :tak:
 
Do góry