reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim chcialo by byc Twoje dziecko? :)

Gdy miał 3 latka chciał być sprzedawcą mebli w Ikea :D Teraz gdy ma 5 chce być projektantem klocków Lego :D W międzyczasie chciał być jeszcze budownikiem (budowniczym) i ... napisać książkę o zębach dla dentystów :D
 
reklama
Mój mały dzisiaj przy sprzątaniu doszedł do wniosku, że zostanie śmieciarzem ;). Pewnie mu przejdzie, bo pierwszy zawód jaki wybrał to złodziej. Ale tendencja w dobrą stronę
Mój też śmieciarzem. Zawsze jak przyjeżdża smieciara to wyciąga rower z garażu i chodzimy za nia po całym osiedlu, czyli śledzimy 60 kontenerów od 60 sąsiadów. Ale wogóle panowie z SITA sa super, kiedys nawet jeździł z nimi w kabinie ciężarówy po osiedlu!
 
po ostaniej wizycie w centrum handlowym i napotkaniu na jakis pokaz mody stwierdziła ze chce byc modelka i przebierac sie co parę minut ;-) ale ciagle również mówi o byciu tancerką :-)

ambitne i pomysłowe te nasze dzieciaczki :-)
 
Witam Was mamusie,jestem tu nowa,ale jeżeli chodzi o temat wątku to mój Maciuś też już był i śmieciarzem,później był etap na stomatologa,a teraz w od jakiegoś czasu chce być archeologiem ,on ma obsesje na punkcie dinozaurów,skąd pochodziły i dlaczego ich już nie ma.:-)Ciekawe kim będzie za te kilka lat zostać mój młodszy synek w tej chwili ma 8 miesięcy :confused: Pozdrawiam .
 
reklama
Do góry