reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kim chcialo by byc Twoje dziecko? :)

reklama

Nika jak miala 4 lata stwierdziła że bedzie archeologiem. I długo podtrzymywała swój wybór. Potem, po wakacjach w Egipcie jakby sie w tym utwierdziła tyle że dodała do tego głebinowym czyli że bedzie archeologiem głebinowym ( miała 5 lat i 7 miesięcy) i mimo wieku ona dokładnie wiedziała o czym mówi, jakie studia musi skończyć i czym zajmuje się archeolog a czym archeolog głebinowy.
Obecnie doszedł jeszcze weterynarz ale nadal nie jest w 100% zdecydowana ;) :laugh: . W kazdym razie twierdzi że bedzie tym albo tym.
A czas pokaże.
 
Bartek mówi że będzie budował domy tak jak tata, a Paulina nie wie, narazie bardzo namiętnie lubi bawić sie w szkołę.
 
:)Witam co do tych planów naszych pociech ...kim by chcieli być ... to muszę ci powiedzieć że mój starszy syn (9 lat)mnie ostatnio zaskoczył ..mówi tak ...- mamusiu ja zostanem informatykiem ,kocham komputer i to jest zawód właśnie dla mnie .
Byłam zszokowana ..ale cóż jeśli to jesgo wybór ..trzeba uszanować ...za to mój młodszy ( 6 lat) mówi tak mamusiu a ja to chyba zostanem śmieciarzem bo wtedy nie będęm musiał się uczyć .....( to wcale nie jest takie śmieszne wciąż chodzi i powtarza) ...napewno nasuwa się wam pytanie skąd takie myśli ...i dlaczego śmieciarz ..a dlatego że przed naszym blokiem stoi śmietnik i widzi często ludzi bezdomnych , że chodzą zbierają śmieci i nic nie robią......dzieci są niemożliwe, i nie przewidywalne....pozdrawiam edka.
 
Moja córka ma bardzo oryginalny pomysł na to kim będzie w przyszłości. Zapytana w szkolę przez nauczycielkę kim chce być stwierdziła, że pegazem lub jednorożcem.
 
Wampi :-D:rofl2::-D

Syn kiedyś, kilka lat temu standardowo chciał być strażakiem. No a teraz pyta kto najwięcej zarabia, powiedziałam że bankier, to stwierdził że chce być bankierem :-p
 
reklama
Do góry